Ayşe Gencer-İmer Demirer konseri Eklisia-Gümüşlük'te 24-25 Ağustos

9.
Bu haber 2012-08-21 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

 Ayşe Gencer
 
Alışılmışın dışında, özgün vokali ile dikkat çeken Ayşe Gencer, caz standartlarını yorumladığı “But Beautiful” albümüyle yıllara dayanan caz deneyimini müzikseverlere sunuyor.
 
Müzisyen bir aileden gelmesi sayesinde deyim yerindeyse doğduğundan beri caz dinleyen Gencer, profesyonel müzik hayatında Elvan Aracı, İmer Demirer, Nezih Yeşilnil ve Canut Özgül ile başladı. Birçok mekanda ve festivalde sahneye çıkıyor, yeni albümünden parçaları ünlü caz müzisyenlerinin müziği eşliğinde seslendiriyor. Özellikle albümündeki “Luiza” yorumu tüm cazseverler tarafından dinlenmeli.

Bilet Satış
Eklisia Gümüşlük 0 507 349 59 68
Mybilet - www.mybilet.com

Biletler:
Eklisia Açıkhava ve Eklisia Teras konser bilet fiyatları 25 TL'dir.

İletişim
0 507 349 59 68
www.gumuslukfestival.org
gumuslukfestival@gmail.com
twitter.com/gumuslukfest
www.facebook.com/gumuslukfestival


Konserlerin başlama saatleri 21:30

 
İmer Demirer
 
Türkiye'de “trompet” kelimesi kullanıldığında ilk akla gelen isim.
 
12 yaşından beri trompet çalıyor, 1982 yılından beri cazla ilgileniyor. Acid Trippin', İstanbul Caz Dörtlüsü, Emin Fındıkoğlu Group, TRT Caz Orkestrası üyesi oldu, EBU Jazz Orchestra'ya misafir olarak katıldı.
 
1998 - 2004 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yaptı; trompet ve ensemble üzerine ders verdi.
 
2009 Temmuz ayında, yıllardır beklenen ilk albümü “You, Me and Char” adlı albümü Pozitif Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluştu.

 

 

 Bu haber 2272 kez izlenmistir