Mehmet Erdem 27 Ekim Cumartesi Hadigari'de

İlk
Bu haber 2012-10-22 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

İlk albümü "Herkes Aynı Hayatta" ile başarılı bir çıkış yapan Mehmet Erdem, 27 Ekim Cumartesi akşamı Hadigari'de bir konser verecek.

2008 yılından beri ‘’Deli Deli Olma’’, ‘’Çalgı Çengi’’, ‘’Memleket Meselesi’’, ‘’Sizi Seviyorum’’, ‘’Polis’’, ‘’Dol’’, ‘’Avrupa Avrupa’’, ‘’Kalbim Seni Seçti’’, ‘’Leyla ile Mecnun’’, ‘’Kalpsiz Adam’’, ‘’Sınıf’’ gibi birçok film ve dizinin özgün müziklerini yapan sanatçı, bu sene çıkardığı ilk albümü ve çıkış parçası ‘’Hâkim Bey’’ ile kısa sürede sevildi.

Kardeş Türküler grubunun üyesi olarak profesyonel müzik hayatına başlayan sanatçı, ud, cümbüş, buzuki ve bağlama gibi pek çok enstrümanı çalabilmekte.

‘’Leyla ile Mecnun’’da beraber çalıştığı Alper Atakan’ın prodüktörlüğünde kaydedilen, Sony Music etiketiyle piyasaya çıkan albümde, Erdem’in çıkış parçası ‘’Hâkim Bey’’in yanı sıra, ‘’Bir Harmanım Bu Akşam’’, ‘’Sen Mutlu Ol Ne Olur’’, ‘’Dünya Dönüyor’’ gibi unutulmaz şarkıların coverları da mevcut.

Değişik ses rengiyle de dikkat çeken şarkıcının canlı performansını izlemek isteyenlere, 4 Ekim’de Jolly Joker sahnesinde olacağının haberini verelim.

 Bu haber 2056 kez izlenmistir