Avenue Bodrum AVM Açıldı. 3 gece sürecek eğlenceler devam ediyor

Etkinlikler
Bu haber 2013-05-30 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Alışveriş, Eğlence, Tiyatro, Stand-up ޞov, Buz Pateni Pisti, Açık Hava Sineması, Pilates Stüdyosu Hepsi bir arada ve yanı başınızda Bodrum'da...

Yatırımını Türkmenoğlu İnşaat'ın, kiralama ve yönetimini AvmMfi Partners'ın gerçekleştirdiği, Bodrum'a yeni bir alışveriş ve yaşam tarzı getirecek olan Avenue Bodrum AVM, 31 Mayıs 2013 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Avenue Bodrum AVM; keyifli etkinlikleri, eğlenceli aktiviteleri, gece ve gündüz yaşam alanı sunacak konsepti ile birçok ilki içinde barındıracak.

Bodrum'un yeni buluşma noktası Avenue Bodrum AVM, 3 gün 3 gece sürecek açılış etkinlikleri ile aynı zamanda Yaza Merhaba diyecek.

Avenue Bodrum AVM açılış etkinlikleri 31 Mayıs Cuma günü saat 10:00'da ziyaretçilerin renkli kortej eşliğinde karşılanması ve kapı açılış ile başlayacak.

3 gün sürecek Avenue Bodrum AVM renkli açılış etkinlikleri kortej gösterileri, çocuk etkinlikleri, balon dağıtımı, ikramlar, konserler ve benzersiz gösterilere sahne olacak.

Konserler, DJ performans, Işık gösterileri, Stand Up Show...

Açılışın ilk günü saat 20:00'de Emir Ersoy & Projecto Cubano canlı performansları ve pop müziğe kattığı Latin ezgileri ile Avenue Bodrum AVM sahnesinde ziyaretçilerimize müzik karnavalı yaşatacak.

Açılışın ikinci gününde yine saatler 20:00'yi gösterdiğinde ise DJ Can Hatipoğlu Quartet&Groove Gang performanslarıyla ziyaretçileri dansa davet edecek.

Avenue Bodrum AVM'de eğlence 2 Haziran Pazar günü saat 20:00'de başlayacak olan ünlü tiyatrocu Metin Zakoğlu'nun stand up gösterisi ve Akustik Funny Band'in performansı ile devam edecek.

Etkinlikler süresince şık peyzaj alanları ve süs havuzlarında gerçekleşecek olan ışık ve su gösterileri ile lazerle bina boyama ve göz tarayıcılar büyüleyici bir görsel şölen yaşatacak.

Çocukların sevgilisi Pepee, muhteşem gösterisiyle 1 ve 2 Haziran tarihlerinde Bodrum'da İlk kez Avenue Bodrum AVM'de. Pepee, birbirinden eğlenceli şarkılar ve sürpriz interaktif oyunları ile ziyaretçilere keyifli saatler geçirtecek.

Bodrum'un ilk buz pateni pisti Avenue Bodrum AVM'de açılıyor. Ice Feet Buz Pisti açılış etkinlikleri süresince ziyaretçiler tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek. Yazın sıcağından bunalıp hem serinlemek, hem de eğlenmek isteyen tüm ziyaretçilere buz pisti açık...

Avenue Bodrum AVM

www.facebook.com/avenuebodrum

Merkez Mah. Atatürk Bulvarı No: 25-29, 48400
Konacık-Bodrum

Tel: 0252 444 3 719


Türkmenoğlu İnşaat Hakkında

Türkmenoğlu İnşaat, 1979 yılından bu yana, ülkemizin değişik yerlerinde inşaat-taahhüt işleri yapmaktadır. Bugüne kadar yaptığı tüm taahhüt işlerini başarı ile tamamlayarak yeni projelere başlamıştır. Yaptığı ve yapacağı projelerin içinde toplu konutlar, villalar, iş merkezleri, alış - veriş merkezleri, süpermarketler, santral binaları ve yat limanı gibi bir çok değişik kategori ve büyüklükte işler bulunan firmamız, zaman, mekan, güven parolası ile iyi mekanlarda, güvenilir, kaliteli malzeme ve zamanında teslim edilen işler yapmayı sürdürecektir.


AVMmfi Partners Hakkında

2006 yılında kurulan AVMMFI PARTNERS, Proje geliştirme, Proje Yönetimi, Mimari konsept tasarım ve planlama danışmanlığı, Kiralama, Alışveriş merkezi â?? Ofis â?? Rezidans Yönetimi, Finansman idaresi ve raporlamaları, Alışveriş merkezleri hukuki danışmanlığı alanlarında uzun yıllara dayanan sektör tecrübesiyle en iyi hizmeti vermektedir.


Avenue Bodrum Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin

Lova PR Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0 (216) 401 13 23

Begüm Kalkan - begumkalkan@lovapr.com
info@lovapr.com
www.avenuebodrumavm.com


 Bu haber 2137 kez izlenmistir