7 Haziran'da Pamela Mandalin'de...

Pek
Bu haber 2013-05-30 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Pek çok şarkısı listelerde uzun süre yer almış olan, ayrıca TV dizilerinden ve Teoman'ın vokalisti olarak da belleklerimizde yer edinen sempatik sanatçı Pamela Mandalin'de konser verecek.

ABD'li bir baba ve Türk bir anneden Almanya'da dünyaya gelmiş, babası NATO'da görevli olduğu için sürekli seyahat etmiş, annesiyle babası boşanınca 15 yaşından itibaren Türkçe öğrendikten sonra, başlangıçta çeşitli televizyon dizilerinde roller üstlenmiş ve vokalistlik yapmış, daha sonra da çıkardığı üç albüm ile ün kazanmış bir Türk rock şarkıcısı ve oyuncudur. Kısaca Pamela ismi ile tanınır.

Ankara Atatürk Anadolu Lisesi mezunudur.

Pamela, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden (2007) mezundur. "Atları da vururlar" müzikalinde Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol almış, "Lahmacun ve Pizza" dizisinde oynamış, Teoman'a vokalistlik yapmıştır.

Ülü sanatçı Burak Sergen'le kısa bir evlilik yapmıştır. 2004 yılının Haziran ayında Mucizeler Komedisi adlı müzikalde 'dişi melek'rolünü üstlenmiştir.

İlk albümü, "Eğer Dinlersen"i uzun bir hazırlık döneminden sonra 1 Haziran 2002'de çıkarmıştır. Rock tarzına daha yakınlaştığı ikinci albümü ise, 26 Ekim 2004 Salı günü de "ޞehir Rehberi" ise, özellikle söz ve ezgileri bir anda kitlelerin diline yerleşiveren "İstanbul" isimli şarkı ile büyük başarı elde etmiştir.

7 Mayıs 2006 Pazar günü üçüncü albümü "Cehennet"i çıkarmıştır.ޞu an Komiser Mesut rolündeki ޞevket Çoruh ile birliktedir.

2010 yılında Elektronik müziğe geçerek dördüncü albümü Stil Zengini yayınlanmıştır. Albümün ilk klibi ise Duygu Güzelmeriç tarafından "Say What You Want" adlı şarkıya çekilmiştir.

Rezervasyon:
0549 2264848Adres:
Dr. Alim Bey Cad. Mandalin Sok. 48400 Bodrum


www.mandalinbodrum.com


 Bu haber 1347 kez izlenmistir