Grup Gündoğarken 1 Ağustos'ta Metin Zakoğlu Cafe'de...

Bodrum'un
Bu haber 2013-07-20 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bodrum'un en yeni AVM'si Avenue Bodrum AVM'de bulunan Metin Zakoğlu Cafe'de Grup Gündoğarken'i 23.30'danen sevilen şarkılarıyla izleyebilirsiniz.

Biletler Biletix'den temin edilebilir.

Grup Gündoğarken hakkında...

Tiyatro çalışmalarına Ferhan ޞensoy'un İçinden Tramvay Geçen ޞarkı, Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosu'nun sahnelediği Aşağı Yukarı, Gereği Düşünüldü ve Hangi Yüzle isimli oyunların müziklerini yaparak ve sahnede icra ederek devam ettiren Gündoğarken, İstanbul'un seçkin gece klüplerinde müzik çalışmalarını sürdürdüler.

1989 yılında "Olacak O Kadar" komedi programının jeneriğini yaptılar ve programda birkaç kez konuk oyuncu olarak bulundular.

Türkiye'nin çeşitli illerinde konserler veren "Grup Gündoğarken" Türkiye'yi Malezya ve Mısır'da temsil etmiştir. 1986 yılında ilk albümleri "Bir Yaz Daha Bitiyor" çıktı. Bu albüm özellikle "Bir Yaz Daha Bitiyor", "Sen Benim ޞarkılarımsın" ve "Sarmaş Dolaş" şarkılarıyla beğeni topladı.

1989 yılında "Bir Günlük Aşk" adlı 3. albümleri çıktı. Bu albümde "Bahar Oldum", "Hayallerimi Bırak", "Güneş Buluta Girdi" ve "Yol Aldım Sevdalardan" şarkıları çok beğenildi. Ama grup asıl çıkışını 1992'de çıkan Ankara'dan Abim Geldi albümüyle yaptı. Albümden Gibi Gibiyim, Beni Aldatma ve albüme ismini veren "Ankara'dan Abim Geldi" şarkıları çok beğenildi.

1994 yılında müzik çalışmalarını birlikte sürdürmeye ara verdiler. Bu arada grubun üyesi Burhan ޞeşen, 1996 yılında ilk solo albümü "Bir Düş Gördüm"ü çıkardı. 2004 yılında bunu "1, 2, 3... Tıp" albümü izledi.

1998 yılında best of albümleri olan "Mest Of Gündoğarken"i çıkardılar. Albüme ilave ettikleri "Rüzgar" şarkısı çok beğenildi ve "Sen Benim ޞarkılarımsın" şarkısı 2. kez tekrar hit olmuştur.

2000 yılının Ocak ayında İstanbul - Atina - İstanbul çıktı. Albümde bulunan "Ellerimde Çiçekler" şarkısı çok beğenildi. 2008 yılına gelindiğinde "Hayat Bu" adlı 8. albümleri çıkmıştır.

Grup aktif olarak konserlerine Türkiye'nin her yerinde devam etmektedir. Yeni albüm çalışmaları hızla sürmektedir.


Biletler:

Yemekli Limitsiz İçecek - 168.00 TL
Yemekli - 89.50 TL
Vip Balkon - 56.00 TL
Sahne Önü A Masaları - 45.00 TL
Salon B Masaları - 34.00 TL
Bar - 23.00 TLMetin Zakoğlu Cafe Theatre

Avenue Bodrum Merkez Mah. Atatürk Bulvarı No: 25-29 Konacık
BODRUM / Muğla


www.biletix.com/etkinlik/PZC13/TURKIYE/tr


 Bu haber 1339 kez izlenmistir