Arkas-Milta Marina Cup 30 Ağustos - 01 Eylül

30
Bu haber 2013-08-31 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

30 Ağustos-1 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Arkas-Milta Marina Cup, 12.yılını doldurmasının heyecanını yaşıyor. Son yıllarda Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda gerçekleşen Arkas-Milta Marina Cup; katılımcılarına uzun soluklu rotaları ve etkinlikleriyle unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Denizcilik sektöründe farklı alanlarda hizmet veren iki öncü firmanın güçlerini ve deniz tutkularını bir araya getirerek organize ettiği Arkas-Milta Marina Cup yılın en görkemli ve başarılı yarışları arasında yer almakta. Uluslararası taşımacılık ve Marinacılık sektörlerinde lider konumundaki iki firma da, denize ve denizciliğe gösterdikleri destek ve başarılarla tanınıyor.

Milta Bodrum Marina; Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü?nün kuruluşuna ve sürdürülebilirliğine verdiği desteğin yanı sıra, yelken sporu ve sporcularına sağladığı imkânlarla, son onbir yıl içinde birçok ilke imza atmayı başarmıştır. Bodrum'da 12 ay boyunca süren bir turizm potansiyeli gelişmesine verdiği destekle, hem belde, hem de ülke genelinde önemli bir liderlik etmiştir.

Bir asrı aşan ticari geçmişe sahip, uluslararası taşımacılık sektöründe deneyimin simgesi haline gelen Arkas Holding, başarılı ticari faaliyetlerinin yanı sıra eğitim, sanat ve spor alanlarında sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. Bunların en önemlisi; Türkiye?de ilk kez erkeklerde Avrupa ޞampiyonu olan Arkas Spor Kulübü ve Arkas-Milta Marina Cup tır.

Ege kıyılarını 'dostluk' etabıyla bir araya getiren Arkas-Milta Marina Cup' ın, bu yılda yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Bodrum'un rüzgârlı, uzun yaz günlerinde; 500?ü aşkın yarışçının, 3 gün sürecek keyifli rotalarla dolu yarış programı katılımcıların beklentilerine hitap edecek şekilde hazırlandı.

29 Ağustos Perşembe günü Marina Yacht Club Bodrum?da yapılacak açılış kokteylinin ardından; 30 Ağustos' ta start alacak yarışın birinci gününde sporcular, 'dostluk' etabı olarak bilinen Bodrum-Kos rotasında yarışmaya başlayacaklar.

Kapanış gecelerinin görkemiyle tanınan Arkas-Milta Marina Cup, bu yıl da adına yakışır bir kapanış ve ödül töreni planladı. Milta Bodrum Marina çekek alanında organize edilen ödül töreninde yarışçılar, İzmir Express Grubunun muhteşem konseriyle yorgunluklarını atacaklar.

Arkas-Milta Marina Cup'a katılmak isteyen yarışçılar, Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ile temasa geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirler. Tüm yarışçılara birbirinden çekişmeli geçecek rotalarda şans diliyoruz, rüzgârınız bol olsun.Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü
Tel :+90 0252 316 33 85
BAYK Hatice Er & Ceren Yıldız
Tel :+90 252 316 33 85
+90537 476 21 07
Milta Bodrum Marina / Aslı Hazal şžerefoğlu / Selin Gündoğdu
Tel :+9 0252 316 18 60
Tel :+90 532 366 01 09


www.bayk.org


 Bu haber 1335 kez izlenmistir