Koleksiyon Mobilya Mağazası Bodrum'da Açılıyor.

Koleksiyon'un
Bu haber 2013-08-27 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Koleksiyon'un 14. Mağazası Bodrum'da Açılıyor.

Ev, ofis, otel, restaurant ve kafe gibi farklı yaşam ve çalışma alanları için tasarlanmış mobilyalardan cam ve porselen aksesuarlar, halı, kilim ve tekstil ürünlerine kadar çeşitlenen zengin ürün gamı ile Koleksiyon 29 Ağustos 2013' te Bodrum'da.Tasarım ve kalite odaklı geniş ürün gamını mimar, iç mimar, tasarımcı sektörüne, ofis kullanımına ve hane halkına sunan Koleksiyon 14. mağazasını 29 Ağustos 2013 günü vereceği davetle Bodrum'da açıyor.

1000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Bodrum mağazası aynı zamanda markanın bayilik kanalıyla devreye giren 11. hizmet noktası olma özelliğini taşıyor. Yeni mağaza modern ofis mobilyalarının yanı sıra bölgenin hızla büyüyen konut projelerine uygun mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlarıyla zengin bir ürün sunumuna ev sahipliği yapacak.

Koleksiyon böylece önümüzdeki dönem için turizm sektörüne daha da yaklaşarak otel, restoran ve kafe mobilyalarıyla yepyeni açılımlar sunacak.Koleksiyon bu yeni mağaza ile birlikte, Mezopotamya'dan Akdeniz'e izler taşıyan ve "Bizim Evimiz" temasıyla geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni ev mobilya gamını Bodrum ve çevre bölge sakinlerinin beğenisine daha da yakından sunma şansını yakalayacak. Büfelerden kanepelere, TV ünitelerinden yataklara kadar birçok yeni tasarımdan oluşan bu ürün gamı Bodrum'a yeni bir soluk getirecek.Konacık Mevkii Merkez Mahallesi No:131 Bodrum/Muğla

Tel:+9 0252 363 91 22


www.koleksiyon.com.tr


 Bu haber 1494 kez izlenmistir