Istanbul Arabesque Project Mandalin Bar'da

Istanbul
Bu haber 2013-09-23 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Istanbul Arabesque Project 27 Eylül 2013 Cuma Akşamı Mandalin Bar'da sahne alacak..

ISTANBUL ARABESQUE PROJECT
Arabesk eserleri rock altyapılar, arabesk vokaller ve doğu vurmalıları kullanarak yorumlayan, arabesk formatında besteler yapan, bugüne kadar yaklaşık 400 konser veren ve tüm Türkiye?yi gezen ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, kendi bestelerini de arabesk ögelere bağlı kalarak yapıyor.

Konserlerinde Bergen'den Kamuran Akkor'a, Orhan Gencebay'dan İbrahim Tatlıses'e pek çok arabesk duayeninin eserlerini seslendiren grup, kendisini izlemeye gelen müzikseverlere arabeskin kederli değil, keyifli ve eğlenceli yönünü göstermeyi vaadediyor.

Tamamı TRT denetiminden geçen tek arabesk albüme imza atmış olan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT, yaptığı müziği 'safkan arabesk' olarak nitelendiriyor.

Grubun davulcusu, prodüktörü ve söz yazarı olan Barbaros Akbulut tarafından kurulan ISTANBUL ARABESQUE PROJECT'in diğer asil üyesi grubun gitaristi, back vokali ve bestecisi ve olan Korkut Peker'dir.
Bugüne dek birçok solistle çalışan gruba bass gitarda Serkan Öngel vokalde Beste Aksu eşlik ediyor.
Istanbul Arabesque Project , 2010 yılında Hergün İsyanım Var, 2011 yılında Damarımda Kanımsın albümlerini yayımladı.Çarşı Mah.Dr Alimbey Cad.1025 sok.Bodrum

Tel :+90 549 226 48 48


http://www.mandalinsound.com/


 Bu haber 1322 kez izlenmistir