'' Cumhuriyetimizin 90.Yılı Kutlamalarında ,Kimse Evde Oturmasın !''

Bu haber 2013-10-08 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

'' Cumhuriyetimizin 90.Yılı Kutlamalarında ,Kimse Evde Oturmasın !''
Cumhuriyet kutlamalarında ,birlikte olalım.Bayraklarımızla Cumhuriyet coşkusuna ortak olalım.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum ޞubesi, AKUT, TEMA, BODVOSDER, Bodrum Motosiklet Kulübü, Peynirçiçeği Gündoğan Gönüllüleri, TEGED, BİTAV,işbirliği ile düzenlenecek etkinliklere tüm Bodrum Halkı davetlidir..

28 Ekim Pazartesi sabah Çırkan Mevkiinde 90 yıla 90 zeytin fidanı dikimi; TEMA, AKUT ve Konacık Belediyesi'nin katkılarıyla,(saat 10.00 Konacık Bld. önünden hareketle dikim alanına gidilecek)
28 Ekim Pazartesi sabah 10:30'da Mendirek Kafe'de Cumhuriyet Kahvaltısı
28 Ekim Pazartesi 13:00'te Bodrum Atatürk Anıtı'na çelenk koyma töreni,
28 Ekim Pazartesi 13.30 dan itibaren köylere Cumhuriyet Bayramı için ziyaret, zeytin fidanı, bayrak ve balonlarımızla; AKUT katkılarıyla ÇYDD ve diğer STK'lar,

29 Ekim Salı saat 12:30-17:00 arası Bodrum Belediyesi ve BODER'in katkılarıyla ÇYDD Geleneksel Cumhuriyet Yemeği ( kuru fasulye, pilav, lokma tatlısı, ayran ) ve Cumhuriyet ޞenliği; danslar, marşlar ve ENDER KASAL'ın birbirinden güzel türküleri, BODVOSDER ve VOLKAN BOYA'nın katkılarıyla 2 Volswagen araç üzerine çocuklar tarafından resim yapılması- (araçlar 1 ay boyunca İskele Meydanı'nda sergilenecektir.)

29 Ekim Salı saat 17:30 Bodrum Marina Çarşı'da AKUT'un Atatürk ve Cumhuriyet temalı slayt gösterisi. ( ÇYDD üyeleri ve dostlarımızla burada buluşup Türk bayraklarımız, Atatürk posterlerimiz ve dernek flamalarımızla Fener Alayı'na katılacağız. )
29 Ekim Salı saat 19:00'da Bodrum Marina'dan başlayan Fener Alayı'na katılım.
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum ޞubesi, AKUT, TEMA, BODVOSDER, Bodrum Motosiklet Kulübü, Peynirçiçeği Gündoğan Gönüllüleri, TEGED, BİTAV,

90. YIL KUTLU OLSUN !

 Bu haber 1149 kez izlenmistir