Umut Kaya 20 Ekim Çarşamba Saat: 23.00 da Kule Rock City sahnesinde

İlk
Bu haber 2013-11-20 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

UMUT KAYA eğlenceli parçaları ve muhteşem sahne performansıyla 20 Ekim Çarşamba Saat:23.00 da Kule Rock City sahnesinde...

Bilgi ve Rez.: 05558248834 Kule Rock City Kule Bar Umut Kaya, 6 Nisan 1981 tarihinde İzmir'li bir memurun çocuğu olarak dünyaya geldi.
İlk albümünü Aralık 2008'de piyasaya süren Umut Kaya, albümün çıkış parçası "Mevsimler Geçerken" ile girdiği tüm listelerde bir numaraya yükselerek büyük ilgi gördü.

Office Project tarafından animasyon olarak hazılarlanan ikinci video klibi â??MOR YAZMA?da, haftalarca bir numarada kalarak aynı başarıyı sürdürdü. Albümün 3. videosunu yine Office Project ile â??BANA KELİME YAPMA? isimli şarkısına çeken sanatçı, üçüncü video klibiyle Mart 2011 de sevenleriyle buluştu. Ayrıca bu klip sanatçının ilk performans klibidir. Alternatif Rock, ana akımdan farklı bir duruşu ve sound?u tanımlıyor. "Alternatif Alaturka Rock" tarzında çalışmalar yapmakta olan Umut Kaya 'alternatif rock' sounduna alaturkalığı da katarak, yeni bir müzik tarzı yaratmıştır. "Dokuz Eylül Üiversitesi" Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri bölümünü bitirmiştir. İzmir'de barlarda "DETONE" adıyla çalan grup daha sonra kadroyu koruyarak solistin solo adıyla albüm çıkartmaya karar vermiştir. Albüm tanıtım turnesi adı altında başladığı konserler zinciri, gördüğü büyük ilgiden dolayı hala devam etmektedir. Türkiye genelinde 100?den fazla konser vermişlerdir. 'Benim Annem Bir Melek' dizisinin jenerik müziğini ve 'Çakıl Taşları' isimli gençlik dizisinin de tüm müziklerini de yapan sanatçı 2. albüm için çalışmalarına devam etmektedir.
www.kulebar.com


 Bu haber 1370 kez izlenmistir