Sadri Alışık Kültür Merkezi, Avenue Bodrum AVM'de açıldı.

Hayata
Bu haber 2013-12-23 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Hayata bin bir farklı pencereden bakmamızı sağlayan, sanatı sizlerle bir araya getiren Sadri Alışık Kültür Merkezi, Avenue Bodrum AVM'de sanatseverlerin buluşma noktası oluyor.

Geçtiğimiz hafta Avenue Bodrum AVM içerisinde açılan Sadri Alışık Kültür Merkezi bundan böyle tiyatro ve sanat etkinliklerinin merkezi olup, Bodrumluların hayatına yeni bir renk sunmayı arzulamaktadır.
18 yıl önce kaybettiğimiz sanatçımız Sadri Alışık anısına bir kültür merkezine dönüştürülen ve İstanbul kültür-sanat hayatının vazgeçilmez bir parçası olan Sadri Alışık Kültür Merkezi, 17 yıllık deneyimini Bodrum'a taşımıştır.
Çolpan İlhan ve Kerem Alışık'ın katkılarıyla hayata geçirilen Bodrum Sadri Alışık Kültür Merkezi, zengin oyun repertuarıyla sizleri bekliyor. En klasik oyunlardan çocuk oyunlarına tiyatro yelpazesinin tüm renklerini bir araya getirerek ve siz değerli misafirlerine sunmaktadır.

Kültür merkezinin faaliyetleri bununla da sınırlı kalmayacak.
Yetişkin ve çocuklara yönelik oyunculuk, şan, dans ve daha bir çok atölyenin düzenleneceği kültür merkezinde hem yaratıcılığınızı geliştirecek hem de sanata ve hayata daha yakın bir mercekten bakmış olacaksınız.

AvmMfi Partners tarafından kiralama ve yönetimi yapılan Avenue Bodrum AVM, Bodrum'lu sanatseverlerin hayatına farklı renkler katabilmek için Bodrum kültür- sanat hayatına katkılarını sürdürmeye devam edecektirMerkez Mah. Atatürk Bulvarı No 25-29 Konacık Bodrum

Tel:+90 252 444 37 19


www.avenuebodrumavm.com


 Bu haber 1255 kez izlenmistir