ޞenliikli Limonata - Tiyatro Oyunu 23 ޞubat, Nurol Kültür Merkezi

Artçı
Bu haber 2014-02-22 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Siyahla beyaz kadar farklı iki insanın, bir hayat kadını ile zengin bir işadamının kara mizah ilişkisi üzerinden, zenginin, fakirin, çirkinin, güzelin, bütün karşıtlıkların tek bir potada eridiği hayatlarımıza etkili bir ayna tutan "ޞenlikli Limonata"; yeni yılın ilk oyunuyla 23 ޞubat 2014, Pazar akşamı saat 20:30'da Nurol Kültür Merkezinde!

Ödüllü oyuncu Günay Karacaoğlu ile tiyatronun yanı sıra rol aldığı birçok sinema filmi ve diziyle tanınan Fırat Doğruloğlu'nun muhteşem oyunculukları, güçlü kara mizah metni ve benzersiz dekoruyla daha ilk günden büyük beğeni toplayan "ޞenlikli Limonata" AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye konuyor.

Murat İpek'in yazıp yönettiği "ޞenlikli Limonata"nın müzikleri Çiğdem Erken'in, dekor tasarımı Barış Dinçel'in, kostüm tasarımı ise Emra Albayrak ޞahin'in imzasını taşıyor.


Kampanya Bodrum Ã?yelerine 40 TL Yerine 29 TL

Kampanya Bodrum bilet fırsatından nasıl yararlanacaksınız?
Öncelikle www.kampanyabodrum.com bağlantısına gidip, üye olacaksınız ve biletinizi satın alacak, tlf. edip rezervasyon yaptıracaksınız.

Etkinliğe 1 saat kaladan itibaren, organizasyon tarafından adınıza ayrılmış olan biletleri, isminizi söyleyerek alabilirsiniz.

Bu kampanyada satılan biletler için iptal ya da iade işlemi yapılamamaktadır.

Biletler L sırasındadır.

Satın almış olduğunuz kampanyaya ait kullanıcı kodunuz, satın alma işlemini tamamlamanızın ardından hemen sonra email yoluyla tarafınıza gönderilecek.

Bu kuponları yanınızda mutlaka getirmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı kodunuza "Hesabım" sayfanızdaki "Kuponlarım" bölümünden de ulaşabilirsiniz.Kampanya Bodrum

Tlf: 0530 2868087 Bu haber 1147 kez izlenmistir