Bodrum Yarımadası 5. Tiyatro ޞenliği 5-6 Nisan'da Oasis'te

Dünya
Bu haber 2014-04-02 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Bodrum Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen "Bodrum Yarımadası 5. Tiyatro ޞenliği" Oasis Nurol Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

5 Nisan Ortaokullar
6 Nisan Liseler
Saat 13:00-18:00 Arası

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum ޞubesi ve Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle Bodrum Yarımadası okullarıyla düzenlenen tiyatro şenliğinin beşincisi 5 Nisan Cumartesi günü Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezinde gerçekleşiyor.

Her Yıl Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle 27 Mart haftasında yapılan, tiyatroyu çocuk ve gençlerimize her yönüyle tanıtmayı amaçlayan etkinlik bu yıl seçimler nedeniyle 5-6 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. "Tiyatrosuz Yaşam Çağdaş Yaşam Değildir" sloganıyla gerçekleşecek etkinlikte Ortaokul ve liseler dışında ÇYDD Çocuk ve Gençlik Birimleri de birer oyunla katılıyor.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin kuruluşunun 25. yılı nedeniyle bu yıl Dernek Başkanı Prof. Aysel Çelikel'in katılımıyla gerçekleşecek şenlikte bu yılın konuk tiyatrocu ünlüsü ise Turan Özdemir olacak.

 Bu haber 1356 kez izlenmistir