Yalıkavak'ta bir güzel ev!

Bu
Bu haber 2014-04-09 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Yalıkavak Geriş'teki yaklaşık 500 metrekarelik bu güzel taş villa, eğimli bir arazi üzerine yarımadanın en güzel manzaralarından birini görecek şekilde kurulmuş.

Marina'ya ve Yalıkavak'ın oya gibi işlenmiş girinti çıkıntılı koylarına, karşısında yer alan Yunan adalarının silüetlerine ve Yalıkavak'ın bulunmaz gün batımlarına hakim tepede 13000 metrekarelik geniş bir alana kurulu villa olanaklarıyla da ilgi çekici.

Ayrı personel birimi, misafir bölümü ile toplamda 8 odası bulunan villa kalabalık aileler veya arkadaş gruplarıyla birlikte yaşayanların tüm üst seviye ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde inşa ve dekore edilmiş.

Doğa ile iç içe bir yaşamı mümkün kılan teraslanmış bahçesi, kapalı terasları ve özel oturma köşeleri ile çevrenin tadını çıkarmak için ideal bir ortam sağlıyor. Bunlara geniş ve manzaralı yüzme havuzunu da eklersek eksiksiz bir villa profili karşımıza çıkıyor.

Özenle seçilmiş mutfak donanımları, peyzajı yapılmış bakımlı bahçesi ile Yalıkavak Geriş'teki bu villa Engel & Völkers Bodrum tarafından satışa çıkarılmış ve yeni sahiplerini bekliyor.

Tel: (00 90) 252 358 7272
www.evbodrum.com
info@evbodrum.com

 Bu haber 2039 kez izlenmistir