The Marmara Tuti Restaurant'ta 28 Temmuz'da ünlü ޞef Stamatis var!

İki

İki yakanın lezzet değişimi

Dünyaca ünlü ޞef Stamatis The Marmara Bodrum'da

ޞeker Bayramı'nın ilk günü Kos Aqua Blu Otel'in şefi Stamatis Marmarinos Yunan mutfağının birbirinden sağlıklı, hafif ve ada kokulu lezzetlerini The Marmara Bodrum'da hazırlayacak.

Yüzlerce yıldır aynı coğrafyayı, ortak geçmiş ve kültürü paylaşan Türk ve Yunan halkının mutfaklarında da benzerliklerin olması kaçınılmaz.

Bu perspektiften yola çıkan The Marmara Otelleri, şeflerin değişimi projesi ile konuklarına çok farklı bir bayram yaşatacak.

28 Temmuz ޞeker Bayramı'nın ilk günü Kos Aqua Blu Otel'in şefi StamatisMarmarinos, The Marmara Bodrum Otel'in misafirlerine birbirinden sağlıklı, hafif ve ada kokulu lezzetlerini sunarken The Marmara Bodrum'un şefi Zekeriya Yıldırım da sonraki dönemde Türk mutfağının eşsiz yemeklerini Kos Aqua Blu Otel'in misafirlerine tattıracak.

Modern Yunan mutfağının birbirinden sağlıklı, hafif ve lezzetli yemeklerini tatmak isteyen tüm lezzet düşkünleri 28 Temmuz tarihinde The Marmara Bodrum'da bu özel menüleri deneyimleyebilir.Tuti Restaurant - The Marmara Bodrum

Yokuşbaşı Mh. Sulu Hasan Cd.
48400 Bodrum / Muğla

Telefon:(0252) 313 8130


http://bodrum.themarmarahotels.com/tr/


 Bu haber 1403 kez izlenmistir