Famous Cup yelken yarışlarının dokuzuncusu 21-22 Haziran'da

Yarışlar
Bu haber 2014-06-18 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü(BAYK) ve Milta Bodrum Marina tarafından VODAFONE RED ve HTC'nin katkıları ile MARINA YACHT CLUB BODRUM'un düzenlediği Famous Cup yelken yarışlarının dokuzuncusu 21-22 Haziran tarihlerinde Bodrum'da gerçekleşecek.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan "Vodafone Red Famous Cup" yelken yarışında; Gani Müjde, Belma Canciğer, Ersin Korkut, Pelin Öztekin, Tayanç Ayaydın, Burak Hakkı, Hande Subaşı, Özge Ulusoy, Yonca Evcimik, Zeyno Günenç, Ecem Çalık, Caner Cindoruk, Mesut Özkeçeci, Ferit Aktuğ, Hakan Bilgin, Billur Kalkavan, Başak Sayan, Ece Erken, Fulya Sever, Kaya Çilingiroğlu, Feraye Çilingiroğlu, Zeynep Beşerler, Berke Ã?zrek, Pascal Nouma, Gökçe Bahadır, Fatih Erkoç gibi ünlü isimler yarışçılar ile birlikte rüzgâra yelken açacaklar.

Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran "Vodafone Red Famous Cup" 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum'da, yelken turizmi de gelişiyor.

Ödül töreni sırasında Vodafone Red ve HTC tarafından akıllı cihazlar hediye edilecek.

22 Haziran Pazar akşamı MARİNA YACHT CLUB BODRUM JAZZ BAR'da düzenlenecek ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini sanat, spor, basın ve siyaset camiasının en önde gelen isimlerinden aldıktan sonra katılımcılar ödül töreninin ardından Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.

Detaylı Bilgi :
Hatice Er / Ceren Yıldız / BAYK Office 0 252 316 3385 /0537 476 21 07 www.bayk.org

Banu Kurşuncu / Marina Yacht Club Bodrum
0 530 929 1681 www.marinayachtclub.com www.famouscup.orgBAYK Famous Cup

Bodrum Marina Yat Kulübü
Bodrum Tel: 0537 476 21 07


www.bayk.org


 Bu haber 1020 kez izlenmistir