Yaşam Koçluğu, Koçluk Becerileri Konferansı - 19 Haziran Perşembe

Yaşam
Bu haber 2014-06-02 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

19 Haziran 2014 Perşembe günü Trafo Bodrum'da saat: 17.00'de Bodrum Belediyesi'nin katkılarıyla Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum ޞubesi tarafından düzenlenen Yaşam Tasarım Uzmanı Uluslararası Yaşam Koçu ve Danışmanı Yazar Filiz Tosyalı'nın vereceği "Yaşam Koçluğu-Koçluk Becerileri" konulu konferans gerçekleşecek.

Katılım ücretsiz.


Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi

Yıllar öncesinde Bodrum'a elektrik sağlayan jeneratörü barındıran, daha sonra da Bodrum eğlence hayatının markalaşmış işletmelerinden Hadigari adıyla faaliyet gösteren, Bodrum Belediyesi tarafından kiralama süresi uzatılmayarak yaklaşık 5 ay önce boşaltılan Hadigari Bar, Bodrum Belediye A.ޞ. tarafından kültür ve sanat merkezi haline getirildi.

Kültür ve sanat merkezi olarak çalışacak merkeze bir önceki işletme olan Hadigari'ye adayarak bir marka haline getiren ve bir süre önce beklenmedik şekilde kaybettiğimiz Hakan Aykan'ın anısını yaşatmak adına 'Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi' adı verildi.

Merkez sergi, konser, tiyatro, toplantı gibi bir çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Girişten itibaren geniş alan sergi alanı olarak, açık alan ise kafe, restoran ve konser alanı olarak hizmet vermekte.

Tel: 0 252 316 40 18/19

trafo@bodrumbelediyeas.com.tr

https://www.facebook.com/trafo.bodrumTrafo Bodrum Hakan Aykan Kültür Merkezi

Dr.Alim Bey Cad.
1025. Sok. No:2
48400 Bodrum

Tel: 0 252 316 40 18/19


www.bodrumbelediyeas.com.tr


 Bu haber 954 kez izlenmistir