Maç keyfini Farmville'de Garden Party'de sürüyoruz! 13 Temmuz 22:00'de

Açık
Bu haber 2014-07-09 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Açık hava, dev HD ekran ve iki devin final maçı! FIFA World Cup 2014 final çaında Arjantin ve Almanya futbol takımları 13 Temmuz Pazar günü akşamı karşı karşıya gelecek.

13 Temmuz Pazar günü saat 22:00'de Farmville'deki Garden Party'yi kaçırmayın!

Maç menüsü 25 TL.
Mohito 15 TL.

Tel: 0544 526 9337


Farmville Hakkında...

1 Temmuz günü hizmete başlayan Bodrum Farmville'i doğal ve sağlıklı beslenmeye önem veren herkesin beğeneceğinden hiç kuşku yok!

Doğal beslenmenin lüks hale geldiği günümüzde Farmville'in tarlalarından toplanan sebze meyveleri, kendi kümeslerinin ürünü taze yumurtaları, özenle seçilmiş ve marine edilmiş et yemeklerini denemenizi öneririz.

Bahçeye kurulan odun ateşinde pişen ızgara etler ve organik köy tavukları Uludağ'ın eteklerinden gelen dağ kekiğiyle, biberiyeyle harmanlanıyor. Menemen, omlet, sahanda yumurta kendi kümeslerinin taptaze yumurtalarıyla yapılıyor.

Odun ateşinde hazırlanan burger, bbq sosunda bonfile parçaları, taze otlarla marineli köy tavuğu, otlu şiş köftenin yanında kıtır mantı ve bahçe yeşillikleriyle yapılan salata çeşitleri damaktaki tatlarıyla hemen öne çıkan lezzetler!

Restoran olarak kullanılan 3 dönüm açık alanın yanında 5 dönüm tarla ve kalanı ağaçlık alan olmak üzere toplam 110 dönüm arazi içerisinde bulunan Bodrum Farmville'de tüm ailenizle birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz.

Bahçede restoranın kapalı alanı olan 240 m2lik ahşap binanın yanında çocuklar için oyun alanı, yakında kullanıma başlanacak olan açık hava sineması ve özgür tavuklar için bir de kümes bulunuyor.Farmville

Dağbelen Köyü, Türkmen Mah. Bodrum Cad. No:140 Yalıkavak, Bodrum

Tel: 0544 526 9337


www.bodrumfarmville.com


 Bu haber 1954 kez izlenmistir