Keyif ve Neşe Gecesi - Kumquat Restoran'da Hurşit ve Dicle Yenigün ile, 26 Temmuz Ctesi

Keyif,
Bu haber 2014-07-03 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Kumquat Restaurant 26 Temmuz cumartesi gecesi Hurşid ve Dicle Yenigün'ün canlı pop müzik performansları eşliğinde bir Keyif, Neşe ve Eğlence Gecesi düzenliyor!

Neşelenmek, keyiflenmek, eğlenmek istiyorsanız rezervasyon yaptırın:

Rezervasyon: 0090 252 3166633


Kumquat Restoran

Bodrum marinanın karşısında gizlenmiş, sevimli Cizdar Sokak'ta yer alan Kumquat Restaurant, 100 kişilik bahçesi ve 50 kişilik kapalı mekânıyla yaz-kış hizmet vermekte.

2013 yazının başında açılan bu güzel restaurant, menüsünden dekorasyonuna ince bir estetiğin ve titizliğin izlerini taşıyor.

Bodrum'un akşam güneşinin sakinliği altında şıklıktan ve rahatlıktan ödün vermeyen dekorasyonunun huzurlu atmosferi ile, şehrin içinde ama gözlerden uzak bahçesinde, yazlık ya da kışlık barında özenli servisi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Kumquat Restaurant, ayrıcalıklı hizmetiyle lezzet şölenine ev sahipliği yapıyor.

Spesiyalleri saymakla bitmeyecek olan Kumquat'ta safranlı paella, ıstakozlu spagetti, levrek beğendi, deniz tarağı vedamla sakızlı ızgara ahtapot ilehazırlanmış farklı deniz ürünlerini her yerde bulamayacağınız tatlarla keşfedeceksiniz.

Kumquat, Bodrum'un en hareketli noktalarından olan Marina'da her gün saat 12.00'den itibaren lezzetlerini sizlere sunuyor.Kumquat Restaurant

Marina Karşısı
Neyzen Tevfik Cad.
Cizdar Sok. No:6
Bodrum

Rez: (0252) 316 6633


www.bodrumkumquat.com


 Bu haber 969 kez izlenmistir