Çilingir Sofrası'nda sonbahar daha da güzel

Mandalinaların
Bu haber 2014-09-29 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Mandalinaların yeşilden turuncuya döndüğü şu günlerde yemyeşil bir bahçe içinde farklı özel menüsüyle Çilingir Sofrası konuklarına özel mezeler ve daha önce tatmadıkları farklı lezzetler sunuyor.

Sonbahar'da mandalina bahçesi içinde otantik havasıyla gelenlerin ilgisini çeken Çilingir Sofrası havuz başında gerçek bir lezzet şöleni havasında güzel yemeklere imza atıyor.

Bu güzel mekân Müdavimlerinin çok iyi bildiği ünlü özel mezeleri ve menüsü yine gözde, yine çekici. Çilingir Sofrası Bahçe'de Nilüfer Sevgener'in güler yüzü, sohbetleri ve titizlikle sunduğu hizmetler gelen misafirleri mutlu ediyor.

Çilingir Sofrası Bahçe'de özel bir menü uygulaması yok. Oturduğunuzda ne içeceğinizi soruyorlar. Ondan sonra servis kendiliğinden gelişiyor. Önden gelen leziz mezeler çeşitliliği ile iştahınızı açıyor. Özel olarak hazırlanan ara sıcaklar, taze deniz mahsüllerinden yapılan ve zaman zaman değişen ana yemek çeşitleri (ahtapot suyunda paella, sübye ile ahtapot tava , levrek sarma) sohbetinize eşlik ediyor. Çok sevilen ıspanaklı tatlı ve sürpriz tatlı çeşitleriyle gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor... Tüm yemekler Nilüfer Sevgener ve iki yardımcısının, bu işe tutkun hünerli ellerinden ortaya çıkan benzeri olmayan lezzetler. Ne zaman ziyaret etseniz kendilerini mutfakta görebilirsiniz. Yazın haftanın yedi günü açıklar. Fiyatlar oldukça makul. Yemekler 85 lira, üzerine içtiklerinizi ödüyorsunuz.

Çilingir Sofrası Bahçe'de İsterseniz havuz başında, isterseniz çardak altında yemeğinizi zevkle yeyip, hamakta dinlenebilirsiniz. Hem Konacık merkezden, hem Bitez'den gelirken yoldaki tabelalar sizi bu güzel, otantik ve sahipleriyle sıcacık ortama götürecek?

Güzel bir Bodrum serüveni için Çilingir Sofrası Bahçe bizce tam isabet. Unutmadan not edelim; Çilingir Sofrası Bahçe bundan böyle şömineli salonuyla kışları da açık...

Çilingir Sofrası
Çilingir Sofrası Bahçe
Limonlu Cadde No:16, Bitez - Bodrum

Tel:0252 319 3541
Gsm: 0 532 282 1404Çilingir Sofrası
Çilingir Sofrası Bahçe
Limonlu Cadde No:16, Bitez - Bodrum


www.cilingirsofrasibodrum.com


 Bu haber 1570 kez izlenmistir