Bodfad Üye Dosyaları Cana Üngün İzletisi 9 Aralık 18:30 Oasis AVM

Üye
Bu haber 2014-12-08 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Üye Dosyaları: Cana ÜNGÜN
09 Aralık 2014 Salı 18.30
Oasis AVM Yasemin Sokak 317-318 (THY alt katı)

kendi anlatımıyla Cana Üngün: 1966 yılında İsviçre'nin Fribourg kentinde doğdum. Çocukluğumun bir kısmı burada geçti. Daha sonra sırasıyla İstanbul Kadıköy, Bodrum, İstanbul, Ankara'da yaşadım.
2002 yılında çok sevdiğim Bodrum'a geri dönüş yaptım. İstanbul Üniversitesi, Fransız Dili ve Edebiyatı mezunuyum. 1990?dan 2000'e kadar İstasyon Sanat Evi, Transparan Sanat Galerisi ve Atölye E?de resim çalışmaları yaptım. Birçok karma resim sergisine katıldım. Bodrum'a gelmemle birlikte doğa yürüyüşlerine merak sardım. Doğa yürüyüşleri benim için vazgeçilmez bir tutku oldu. Bu yürüyüşlerde fotoğraf çekmeye başladım.
BODFAD'ın 2012 yılındaki 4. dönem temel fotoğraf eğitimine katıldıktan sonrada fotoğraf tamamen hayatımın bir parçası oldu. 2013 yılında İFSAK'ın düzenlediği "Çocuk İşçiler" sergisinde bir fotoğrafım sergilendi. BODFAD'ın fotoğraf günleri ve festivallerdeki üye gösterilerine katıldım. Anadolu Üniversitesi AÖF, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü öğrencisiyim.

Fotoğraf gösterim iki bölümden oluşuyor. Birinci bölümde; Hindistan'ın Rajastan bölgesindeki Haridwar'da çektiğim fotoğraflardan derlediğim "Ganj Nehrinin İnsanları". İkinci bölümde ise; son bir senedir yürüdüğüm yollarda ve sokaklarda çektiğim siyah-beyaz fotoğraflar yer alıyor.

 Bu haber 1032 kez izlenmistir