The Marmara Bodrum'dan Özel Balık Menüleri

The
Bu haber 2015-02-20 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.The Marmara Bodrum mevsimine göre özel olarak seçilen ve farklı pişirme teknikleri kullanılarak hazırlanan Dil Balığı menüsünü lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Eşsiz Bodrum Kalesi ve Kos Adası manzarasıyla ünlü The Marmara Bodrum, hamsi tava ile istavrit tava menülerini takiben hazırladığı özel dil balığı menüsü ile balık severlere lezzet dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Geleneksel ve modern pişirme tekniklerini bir arada kullanarak oluşturulan özel dil balığı menüleri, 1 Ocak ? 1 Mart 2015 tarihleri arasında lezzet tutkunlarını bekliyor.

The Marmara Bodrum'un balık menüleri, Executive Şef Zekeriya Yıldırım ve ekibinin özel olarak seçtiği günlük taze balıklarla hazırlanıyor. Menüye, mevsim yeşilliklerinden oluşan salata, enfes tatlı seçenekleri ve bir kadeh şarap eşlik ediyor.

The Marmara Bodrum, Tuti Restaurant'ın Lounge bölümünde yer alan şömine etrafında lezzet dolu dakikalar yaşamak isteyenleri, her ay farklı bir balıktan oluşacak bu özel menüleri deneyimlemeye davet ediyor.


Balık Takvimi

Ocak: Dil Balığı

Şubat: Dil Balığı

Mart: İzmarit

Nisan: BarbunThe Marmara Bodrum Tuti Restaurant

Yokusbaşı Mahallesi, Suluhasan Cad. No:18
Bodrum 48400


www.themarmarahotels.com


 Bu haber 1217 kez izlenmistir