ENGLISH PAGES BODRUM'UN SEÇKİN OTELLERİNE REZERVASYON YAPIN BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİNİ ZİYARET EDİN BİZE ULAŞIN ANA SAYFA
Seçkin Mekanlar
Sanat Etkinlikleri
Partiler, Özel Kutlamalar
Mavi Yolculuk
Konserler
İndirim Kampanyaları
İkbal Çiğdem Damar Yazıları
Haftanın Filmleri
Genel Etkinlikler
Festivaller
Bunları Kaçırmayın!
Bodrumlife Dergisinden Yazılar
Bodrum'un Beldeleri
Bodrum'da Yılbaşı
Bodrum'a dair Kitaplar
Bodrum Sergiler
Alışveriş Seçenekleri
Sanat'la tanışmanın Zamanı...Evinizin, ofisinizin duvarlarını özgün resim ve fotoğraflarla zenginleştirin
EKLENME TARİHİ: 2015-03-01 19:12:16
Necip Damar
Evinizin veya ofisinizin hayli yüklü paralar harcayarak dekorasyonunu tamamladığınıza göre sıra duvarlarınızı özgün tablolarla veya fotoğrafla zenginleştirme zamanıdır.

Çünkü bir şekilde boyanın, kaplama malzemesinin, işçiliğin en iyisini satın aldığınıza göre satınalma gücünüz doğrultusunda sizin sanata bakışınızı da yansıtacak objeler duvarlarınızda boy göstermelidir. Hemen İkea'ya veya Çin malı fabrikasyon resim ve posterler satan büyük marketlerdeki objeler yerine duvarlarınıza sizin beğenilerinizi de yansıtacak gerçek sanatçılara ait fotoğrafları ve tabloları asmanız hem mekanınıza ayrı bir hava verecek hem de eserlerini satın aldığınız sanatçılara şevk vererek onların daha verimli işler çıkarmalarına da önayak olmuş olacaksınız.

?Ben sanattan anlamam ki...? lafının arkasına saklanmak yerine anlayan birine danışarak size yol göstermesini de sağlayabilirsiniz. Böylece belki de yıllardır uzak durduğunuz ya da yanına yaklaşamadığınız sanatın içine de bir adım atmış olursunuz.
Bodrum'da birçok sanat galerisinde sergiler açılmakta. Bunları izlemenizi öneririz. Sanatçılarla tanışmanızı fiyatları resimleri incelemenizi, size sıcak, yakın gelen eserlerle ilgili bilgi almanızı öneririz. O esnada ?Ben anlamam ama...? deyip söze başlamanız sizi kesinlikle alçaltmaz...
Göreceksiniz ki başka bir renkli dünya sizi bekliyor...

Bodrum'da önümüzdeki ay içerisinde gezeceğiniz üç sergi sizi bekliyor. Birincisi fotoğraf sergisi. Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği tarafından Midtown Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek. Sergi mart ayı boyunca gezilebilecek. Bodfad üyelerinin seçme fotoğraflarının yer alacağı bu karma sergiden uygun fiyatlı güzel ve orijinal fotoğraflar satınalmanız olası.

Bodrum'da sanatsal etkinlikleriyle göz dolduran Oasis Alışveriş Merkezi'ndeki Bodrum'un en istikrarlı sanat galerisi olan Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde mart ayı içerisinde gerçekleşecek olan Evrim Özeskici - Şirin Koçak resim ve seramik sergisi ile Antonio Cosentino resim sergisi bu ay içinde ziyaret edilebilecek iki diğer sergi. Evrim Özeskici-Şirin Koçak resim ve seramik sergisi 2 ? 19 Mart 2015 tarihleri arasında her gün 12:00 - 20:00 saatleri arasında gezilebilecek. Açılış kokteyli, 2 Mart Pazartesi günü, saat 18:30'da gerçekleşecek.

Eserleri İstanbul Modern Sanatlar Müzesi'nde kalıcı olarak sergilenen İstanbullu Mimar Sinan Fakültesi Resim Bölümü mezunu Antonio Cosentino'nun resimleri ise 20 Mart ? 11 Nisan tarihleri arasında yine Bodrum Nurol Sanat Galerisi-Oasis AVM'de Pazartesi günü dışında her gün 12:00 - 20:00 saatleri arasında gezilebilecek. Bu sergi için açılış kokteyli 20 Mart Cuma günü, saat 18:30'da gerçekleşecek. Açılışa katılabilir, sanatçıyla tanışabilir ve eserlerinden satınalabilirsiniz.
www.bodrumhomestyle.com
Bu konu 1822 kez izlenmiştir

Ayşedeniz Gökçin'den Pink Floyd ve Nirvana Yorumları
Sanat'la tanışmanın Zamanı...Evinizin, ofisinizin duvarlarını özgün resim ve fotoğraflarla zenginleştirin
Kış Günlerinde Bodrum'da neler yapalım? İşte size birbirinden güzel tam 50 öneri
Gündoğan'da Pitahaya Home Hotel doğa içinde ve görülmeye değer
Bodrum Home Style Dergisi Yeni Sayısı Çıkıyor
Bodrum'da bu yaz ne yenilikler var...
Nereye Gidilir 2014 Yaz Sayısı Çıktı
Bodrum Home Style Dergisi 2. Sayısı Çıktı
Yalıkavak'ta bir güzel ev!
İki Ressam, Bir Büyükelçi ve Mausoleum Kalıntılarının İngiltere'ye Götürülüşü
Bodrum Home Style Dergisi İkinci Sayısı Çıkıyor
Bodrum'un birbirinden güzel kafeleri, café'eri, kahvehaneleri...
Bodrum'u tanıtım'da iki yıldır patlatacak 'Let's Bodrum' projesinde, sezon geçiyor hala ses yok.
Bodrumlife'ın Haziran-Temmuz Sayısı Çıktı.
Bodrumlife Dergisi Ocak-Mart sayısı çıktı.
Yokuşbaşı'ndan gelirken köşeyi döndüğünüzde Yeni Bodrum'la karşılaşacaksınız. ޞaşırmayın!
Bodrum'un tarihi mirasını gün yüzüne çıkarma çalışmaları
Kos, Simi, Rodos ve Bodrum. . .
Bodrum?un yüzünü güzelleştirmek için Makyaj ustalarına gerek var.
where to go in bodrum