Sanat'la tanışmanın Zamanı...Evinizin, ofisinizin duvarlarını özgün resim ve fotoğraflarla zenginleştirin

Necip
Bu haber 2015-03-01 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Necip Damar
Evinizin veya ofisinizin hayli yüklü paralar harcayarak dekorasyonunu tamamladığınıza göre sıra duvarlarınızı özgün tablolarla veya fotoğrafla zenginleştirme zamanıdır.

Çünkü bir şekilde boyanın, kaplama malzemesinin, işçiliğin en iyisini satın aldığınıza göre satınalma gücünüz doğrultusunda sizin sanata bakışınızı da yansıtacak objeler duvarlarınızda boy göstermelidir. Hemen İkea'ya veya Çin malı fabrikasyon resim ve posterler satan büyük marketlerdeki objeler yerine duvarlarınıza sizin beğenilerinizi de yansıtacak gerçek sanatçılara ait fotoğrafları ve tabloları asmanız hem mekanınıza ayrı bir hava verecek hem de eserlerini satın aldığınız sanatçılara şevk vererek onların daha verimli işler çıkarmalarına da önayak olmuş olacaksınız.

?Ben sanattan anlamam ki...? lafının arkasına saklanmak yerine anlayan birine danışarak size yol göstermesini de sağlayabilirsiniz. Böylece belki de yıllardır uzak durduğunuz ya da yanına yaklaşamadığınız sanatın içine de bir adım atmış olursunuz.
Bodrum'da birçok sanat galerisinde sergiler açılmakta. Bunları izlemenizi öneririz. Sanatçılarla tanışmanızı fiyatları resimleri incelemenizi, size sıcak, yakın gelen eserlerle ilgili bilgi almanızı öneririz. O esnada ?Ben anlamam ama...? deyip söze başlamanız sizi kesinlikle alçaltmaz...
Göreceksiniz ki başka bir renkli dünya sizi bekliyor...

Bodrum'da önümüzdeki ay içerisinde gezeceğiniz üç sergi sizi bekliyor. Birincisi fotoğraf sergisi. Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği tarafından Midtown Alışveriş Merkezinde gerçekleşecek. Sergi mart ayı boyunca gezilebilecek. Bodfad üyelerinin seçme fotoğraflarının yer alacağı bu karma sergiden uygun fiyatlı güzel ve orijinal fotoğraflar satınalmanız olası.

Bodrum'da sanatsal etkinlikleriyle göz dolduran Oasis Alışveriş Merkezi'ndeki Bodrum'un en istikrarlı sanat galerisi olan Bodrum Nurol Sanat Galerisi'nde mart ayı içerisinde gerçekleşecek olan Evrim Özeskici - Şirin Koçak resim ve seramik sergisi ile Antonio Cosentino resim sergisi bu ay içinde ziyaret edilebilecek iki diğer sergi. Evrim Özeskici-Şirin Koçak resim ve seramik sergisi 2 ? 19 Mart 2015 tarihleri arasında her gün 12:00 - 20:00 saatleri arasında gezilebilecek. Açılış kokteyli, 2 Mart Pazartesi günü, saat 18:30'da gerçekleşecek.

Eserleri İstanbul Modern Sanatlar Müzesi'nde kalıcı olarak sergilenen İstanbullu Mimar Sinan Fakültesi Resim Bölümü mezunu Antonio Cosentino'nun resimleri ise 20 Mart ? 11 Nisan tarihleri arasında yine Bodrum Nurol Sanat Galerisi-Oasis AVM'de Pazartesi günü dışında her gün 12:00 - 20:00 saatleri arasında gezilebilecek. Bu sergi için açılış kokteyli 20 Mart Cuma günü, saat 18:30'da gerçekleşecek. Açılışa katılabilir, sanatçıyla tanışabilir ve eserlerinden satınalabilirsiniz.
www.bodrumhomestyle.com


 Bu haber 1962 kez izlenmistir