Erenler Sofrası Zeytin Bahçesi'nde 18-19 Nisan'da Enginar Günleri Etkinliği

Erenler
Bu haber 2015-04-14 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Enginar Günleriyle ilgili Erenler Sofrası, Aslıhan Mutlu'nun duyurusu şöyle:

"Bahar hafiften biraz geç kalarak nihayet kapı aralığında göründü, e hadi bir Bodrum yapmak zamanı dediğinizi duyar gibiyim. Biz de sizler için bu hafta sonu (18 -19 Nisan) Enginar günleri düzenledik, ilk gün Selia Çiftliğinde ikinci gün bizde Erenler Sofrasında. Bu çok değerli çiçeğin sofralarımızda hak ettiği yeri alabilmesi için bize binbir emekle bu nimeti sunan ellere bir teşekkür olsun istedik.

19 Nisan Pazar günü biz önce saat 1 de Erenler Sofrasında buluşuyoruz, Pazar yürüyüşümüzü de aksatmayalım dedik, hemen arkamızda çok keyifli bir yürüyüş parkurumuz var buradan yürüyerek 2 km mesafedeki enginar tarlasına gideceğiz ve oradan enginarları toplayacağız. Topladığımız enginarları ve Bodrum Enginarcılarının bize getirip hazırlayıp ayıkladığı enginarlardan pişireceğiz.

Hava güzel olacakmış bahçemizde, Bodrum Enginarcıları tezgahlarını açacaklar arzu eden enginarlarını buradan alabilir, sipariş verip büyük şehirlere gönderebilir, enginar nasıl ayıklanır öğrenebilir. Pişirenler ocak başında pişirmeyenler bahçede keyif yapacak.

Ders Menümüzde ; Enginarlı Pilav Zeytinyağlı çağlalı ve çeri domatesli Enginar Enginar Beğendi Kuzu Etli Sultani bezelyeli Enginar Olacak.

Pişirme programı kişi başı 70 TL

saat 13.00 Bu fırsattan istifade güzel bir Pazar günü geçirmek isteyenlere Enginarlı zeytinyağlı soğuk büfemiz 30 TL saat 13.00 den itibaren Günü uzatalım akşam mangala da kalalım derseniz , kişi başı 45 TL ekleyebilirsiniz. (köfte, pirzola, sucuk ve pilav ) 17.00 dan itibaren

Rezervasyon için sofra@erenler-sofrasi.com'a mail atabilir 0532 2482479'?u arayabilirsiniz. Sizleri bir kez daha ağırlayabilmeyi dileriz.
www.erenler-sofrasi.com


 Bu haber 863 kez izlenmistir