Kabuk Restaurant'ta akşamları Romantik Jazz müziği ile Atilla Dündar sahne alıyor.

Şu
Bu haber 2015-05-02 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Kabuk Restaurant "Denizden Tatlar" sloganıyla Yalıkavak'ta rağbet görüyor.Şu sıralar KABUK'ta çok beğenilen lezzetlerine tanınmış müzisyen Atilla Dundar Pashatijazz konsepti ile her aksam saat 20:00'den itibaren romantik jazz müziğiyle, ayrı bir hava katıyor.

2013 Haziran'ında Mimar Özlem Arıkman ve Ferda Demirtaş'ın alternatif bir mekân yaratma isteklerinden ortaya çıkan "Kabuk Restaurant", "Fruits de mer" tabir edilen Midye, İstridye, Kum Midyesi, Çakı Midyesi, Vongole, deniz kestanesi gibi deniz ürünlerinin sunulduğu ve tarzının Türkiye'deki ilk ve tek mekânı olma özelliği taşıyan güzel mi güzel bir yer.

Yalıkavak,Tilkicik koyuna bakan eski bir marketi Arıkman'ın mimari birikimini de işin içine katarak teraslardan,oluşan, her bir masası deniz gören sempatik "işte böyle bir yer" diyebileceğiniz buram buram Bodrum kokan bir mekân ortaya çıkarmışlar.

Öğlen ve akşam yemeklerinizde çok farklı lezzetler denemek istediğinizde "Kabuk Restaurant" özel menülerinde tek tek seçebileceğiniz kabuklu deniz ürünleri yanında 2, 3, 4 kişilik özel "Plateau de fruits de mer - Kabuklu deniz ürünleri tabağı" da sunuyor ve alışık olmayanlar için rehberlik de yapıyorlar.

Yerli yabancı önemli markaların şaraplarından düzenlenmiş kavları bu güzel ve özel yemeğinize uygun, seçebileceğiniz geniş bir çeşidi bünyesinde bulunduruyor.

Yemek öncesi barda aperatif olarak alabileceğiniz Wasabi Martini, Honey Rosemary Whisky, Gin Concombre, Bloody Mary, yemek sonrasında ise tamamen doğal meyvelerden yapılmış "Frozen Pasta"ları mekânın seçkin ve kendilerine ait tadları.

Kabuk Restaurant, türüne göre makul fiyatlarla hizmet vermekte.

Çok güzel manzaralı bir yerde, çok özel bir yemek için tavsiye edeceğimiz Kabuk Restaurant'ta size hizmet edecek ekip de deneyimli ve başarılı.

Kabuk Restaurant
Merkez Mah. Tilkicik Cad. No. 63,
Yalikavak - Bodrum
Tel: (0252) 385 5431

 Bu haber 1414 kez izlenmistir