Pannonica Jazz Sunset - The Marmara Bodrum'da Yaz Boyunca Caz

The
Bu haber 2015-07-28 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

The Marmara Bodrum'da Jazz Rüzgârı

The Marmara Bodrum, yaz boyunca havuz başında ve gün batımlarında, Pannonica Jazz ile Türkiye'nin önde gelen caz müziği sanatçılarını "Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum" konseptiyle caz severlerle buluşturuyor.

The Marmara Bodrum, spora ve sporculara destek veren misyonunun yanı sıra sanata, sanatçıya ve festivallere verdiği değeri de taçlandıracağı müzik merkezli bu etkinlikle Bodrum'a gelenleri karşılıyor.

Garanti Caz Yeşili ana sponsorluğunda, tüm yıl boyunca düzenlediği konserleriyle caz müziğinin yıldız isimlerini misafir eden, Bodrum'un tek New York stilinde caz bistro lounge'ı olan Pannonica Jazz, yaz boyunca sahnesindeki performanslardan önce The Marmara Bodrum'da panoramik Bodrum Kalesi, muhteşem Ege Denizi ve Kos Adası manzarası eşliğinde yaz gecelerini daha da keyifli hale getirecek canlı caz müziği programı başlatıyor.

11 Haziran 2015'te başlayan ve Eylül ayının sonuna kadar devam edecek Jazz Trio, Perşembe, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada üç gün The Marmara Bodrum havuz başında Saat 19.00 - 20.30 arasında caz severlerle buluşacak.
Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum

Yokuşbaşı Mh. Sulu Hasan Cd.
48400 Bodrum / Muğla

Telefon:(0252) 313 8130


bodrum.themarmarahotels.com/tr/


 Bu haber 1146 kez izlenmistir