Bodrum Day&Night yayın hayatına başladı

Dergi,
Bu haber 2015-06-19 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Haziran 2015'de yayın hayatına başlayan Bodrum Day&Night dergisi editörü İkbal Çiğdem Damar'ın dergide yayınlanan önsözünü aşağıya alıntılıyoruz:

"Bir yanda Bodrumlife, Bodrum'da Nereye Gidilir, Bodrum Home Style gibi Bodrum'un sürekli gündeminde olan dergileri çıkarırken diğer yanda www.nereyegidilir.com gibi Bodrum'un en güncel içeriğiyle, ciddiyetiyle on binlerce insanın saygınlığını kazanan bir siteyi ve ona bağlı sosyal medyayı organize etmek gibi Bodrum'a yararı olduğuna inandığımız işleri yapmak keyif verici...

Gönlümüz nedense 'sanat'tan yana düşüyor hep. Ben BodrumArt Derneği başkanıyken yayınladığımız Bodrum Sanat dergimizin yeniden sanatseverler tarafından ısrarla istenmesi bizi bu küçük, elde taşınabilir 'Bodrum Day and Night'ı ortaya çıkarmaya yöneltti.

Her ay çıkacak olan bu sevimli el dergisinin provalarını 2009 yılında zaten yapmış ve Bodrum Day and Night'ı yaz boyunca çıkarmıştık.

Bodrum Sanat ve Bodrum Day & Night dergilerini birleştirerek ortaya çıkardığımız Bodrum Day & Night'ın bu küçük, sempatik yeni halini beğeneceğinizi umuyoruz. Her sayımızda biraz daha fazla sanat ve daha fazla sanatçı aramızda olacak.

Ücretsiz olan Bodrum Day and Night çıkardığımız ana dergiler ekinde verilecek ve geniş bir dağıtım kanalıyla dağıtılacak.

Kendi küçük ama işlevi büyük olan Bodrum Day&Night içeriğini ise sayıları 20 bini geçen sosyal medya takipçilerimizle www.nereyegidilir.com sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz.

Sloganımız her zaman olduğu gibi yine 'Bodrum'a dair ne varsa...'

Keyifli ve sanat dolu bir yaz dilerim.

İkbal Çiğdem Damar"Mermedya Yayıncılık İletişim ve Reklamcılık Ltd.Şti.

Yahşi Mah. Sancak Sok. 4/65
Ortakent, Bodrum

Tel: 0532 2911812
E-Posta: cigdemdamar@gmail.com


www.nereyegidilir.com


 Bu haber 950 kez izlenmistir