Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası 13 Ağustos Perşembe akşamı Sahne Bodrum'da

Seyircilerin
Bu haber 2015-08-07 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Okan Bayülgen sunar...

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası, 13 Ağustos Perşembe akşamı Sahne Bodrum'da!


Seyircilerin de interaktif olarak katılım sağladığı sürprizlerle dolu oyunda gece boyunca katili bulmaya çalışacağız!

Gelin, katili bulun!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası, çok ilginç! Türkiye'de denenmiş bir şey değil; Murder Mystery denen bir tür, oyunun başında şüpheli bir ölüm gerçekleşiyor ve sonrasında katilin kim olduğu sorusu çözümlenmeye çalışılıyor.

Seyircinin de oyuncuya dönüştüğü etkileşimli bir temsil. Seyirden çok deneyim içeriyor. Oyuncular her yerde, sağınızda-solunuzda-masanızda!

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası, 100 bölüm devam eden Kanıt dizisinin özgün hikayesini yazan Selin Atasoy'un eseri. Adli tıp uzmanı Sevil Atasoy'un kızı olan Selin Atasoy, kriminal bir temsili yazabilecek en doğru isim.. Ortaya harika bir text çıkmış ve Okan Bayülgen bıkmadan usanmadan, her bir oyuncuyla ve ayrıntıyla ayrı ayrı uğraşarak oyunu yönetmiş. Ekip iyi anlaşmış, çabuk kaynaşmış, herkes prova için başka işlerini iptal etmiş ve nihayet Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası seyirci karşısına çıkmış!

Emrah Kolukısa, Burcu Kara, Yücel Özeke, Kerem Atabeyoğlu, Almila Uluer, Ayçin İnci, Sanem Özkürkçü, Tolgahan Ağgül, Metin Arslan, Nihal Uslanmaz, Murat Tolga Şen ve Oğuzhan Günaydın birlikte çok iyi bir ekip olmuşlar.

Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası, Etiler My Cabaret'te Mayıs ayı boyunca Perşembe akşamları sahneleniyordu. Aslında ortada bir sahne yok! Oyuncular seyircilerin arasında, onlarla birlikte yiyor içiyor bir yandan da şu soruya cevap aranılıyordu; "Süreyya'yı kim öldürdü?"

İşte şimdi bu deneyimi Bodrum'da yaşamaya hazırlanıyorlar. Belli bir süre boyunca 13 Ağustos Perşembe akşamı ve her perşembe Sahne Bodrum'da gösteri devam edecek. Bizce kaçırmayın!Sahne İstanbul Bodrum Türkbükü

Türkbükü, Bodrum

Tel: 0252 3585858

@istanbulsahne


www.sahneistanbul.com


 Bu haber 1172 kez izlenmistir