Bitez Balıkçısı'nde her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma gecesi Aycan Adalı sizlerle

Bu haber 2015-08-10 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bitez sahilindeki uluslararası mutfak sunan bir çok restoranın aksine menüsünü balık ve deniz ürünlerine ağırlık vererek hazırlayan Bitez Balıkçısı yörenin deniz ürünleri sunan yeni fakat sevimli restoranı. Melih Köse'nin yönetimindeki bu köşe restoranı geceleri fasıl müziğiyle de bir Türk usulü meyhane havasında Bodrumlular ve turistler tarafından rağbet görüyor.

Akdeniz ve Ege mutfağından mezeleri, taze deniz balıkları ve güzel atmosferiyle Bitez Balıkçısında haftanın iki gecesi -pazartesi ve cumaları- Bodrum'un tanımış kanun üstadı Aycan Adalı müzik yapıyor.

Balık istemem diyenler için et yemekleri de menüde yer alıyor. Havuz başındaki Bar, akşamüstünden gecenin geç saatlerine kadar kendi seçkin müziğiyle Bitez Balıkçısı'na ayrı bir değer katıyor.

Perşembeleri gerçekleşen Milonga geceleri havuz başında ortamı renkli görüntüleriyle bir başka havaya sokuyor ve tango müziği eşliğinde keyifle yemek yeniyor.

Biraz şehrin gürültülü havasından kaçmak, her yere yakın mesafede olduğu için rahatça içki içebilmek ve Balık yemek için uzak yerlere gitmemek açısından Bitez Balıkçısı güzel bir seçenek. Ayrıca toplu taşıma araçlarının da hemen önünden geçtiğini belirtelim.

Güzel tasarımlı ortamını, gerek barında çalan müziği, gerek kanun müziği eşliğinde ortaya çıkan samimi havayı ve lezzetlerini seveceksiniz.

Fiyatları da uçuk kaçık değil.Bitez Balıkçısı

Kalafat Ali Sokak. No 2
(Pomelan Caddesi- Ambrosia Oteli Yolu)
Bitez Yalısı-Bodrum

Tel: 0544 463 4800 Bu haber 1042 kez izlenmistir