Bayram günlerinde çocuklarınızla beraber kahvaltı ve mangal keyfiniz için Mangalcı Restaurant Kızılağaç'ta

Bayramda

Bayramda püfür püfür bir ortamda, ağaçların altında, çocuklarınız için geniş oyun parkı olanağıyla Kahvaltıları, günboyu masanızda mangal keyfi ve harika akşam yemekleri ve kaliteli servisiyle sizi bekliyor. Mangalcı Kızılağaç'ta Bodrum'un yeşil ve ormanlık bölgesi Kızılağaç'ta sekiz yıldır hizmet vermekte olan Mangalcı Restaurant kendini Bodrumlulara sevdirmiş özellikle aileler ve sakin huzurlu bir ortamda yemek yemek, keyifli zamanlar geçirmek için bulunmaz bir ortam.

Mangalınız yanı başınızda, mis gibi et kokuları dört yanınızda, aileniz ve sevdiklerinizle baş başa. 2,5 Dönümlük yeşil alan içerisinde, yemyeşil bir doğada, lezzet odaklı bir mangal restoranı Mangalcı. Henüz keşfetmediyseniz ailenizle birlikte şehrin kalabalığından uzakta, otopark, vasıta sorunu olmadan çocuğunuzu oyun alanında güvenle eğlendirebileceğiniz Mangalcı, Kızılağaç yolu üzerinde sizi bekliyor...

Mangalcı, deneyimli aşçılar ve servis elemanları,turizm sektöründen gelen profesyonel bir yönetim anlayışı sayesinde konuklarına güler yüzlü ve keyifli bir hizmet vaat ediyor.

Serpme köy kahvaltısı ile sabahları başlayan servis, yöresel mezeler ve özenle seçilmiş etlerle mangalın başında aileniz ile birlikte güzel vakitler geçirebileceğiniz, deniz kıyılarına alternatif olarak kır yaşamını sevenlere tavsiye edeceğimiz, giderek kalabalıklaşan Bodrum'da bir kaçış noktası, nefes alınabilecek bir mekân Mangalcı Restaurant.

Kızılağaç- Bodrum
Tel :+90 252 369 2255
+90 532 725 9369
bodrummangalci@hotmail.com
www.mangalcirestaurant.com

 Bu haber 1794 kez izlenmistir