Malabadi Konseri 10 Şubat Çarşamba gecesi Mandalin Sound'ta

Malabadi
Bu haber 2016-02-10 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Malabadi Konseri Mandalin Sound Bodrum Tel: 0549 226 4848 Malabadi, 1993 yılında Okyay ve Göktay Göksu tarafından İzmir'de kuruldu.
1995 yılında İstanbul?a gelen ve Biriz Göksu(Solist), Okyay Göksu(gitar-vokal), Göktay Göksu(gitar-vokal), Mert Önal(vurmalılar), Orhan Deniz(bas gitar), Melek Yel(Flamenko dans)?den oluşan grup, İstanbul'un sayısız müzik kulübünde performans sergiledi.

Hayal kahvesi(Beyoğlu),Hayalkahvesi(Çubuklu),Eylülist(Arnavutköy),Jazzstop, Ghetto Jazzcafe,Taksim SanatEvi,Sappho,Mask,Qclup(Kuruçeşme), Ece(Kuruçeşme) bunların küçük bir bölümüdür.
Grup İstanbul dışında;
Ankara,İzmir,Bursa,Eskişehir,Balıkesir,Antalya,Tekirdağ?da konserler verdi. Güneyde Bodrum ve Marmaris'de bar programları yaptı.
Son olarak,2008 yılında yönetmenliğini Tunç Başaran'ın üstlendiği ve başrollerinde Rutkay Aziz,Bülent Kayabaş,Roksen Lülü ve Aliye Küçükatağan?ın oynadığı,"Vesaire Vesaire"adlı filmin müziklerini yaptılar.Bu müziklerin yapım ekibi tarafından beğenilmesi üzerine,filmde kullandıkları eserlerden oluşan,sountrack albümlerini de tamamladılar.Grup,soundtrack albümünün tanıtımını,İstanbul Ghetto'da 15 mayıs 2008 de verdikleri konserle yaptı.

 Bu haber 873 kez izlenmistir