Bilbo Cafe &Bistro Yalıkavak

İki
Bu haber 2016-07-05 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bilbo Cafe &Bistro Yalıkavak...

İki genç aile, Taylan, Duygu Tekin ile Ceyhun, Şebnem Gür çiftleri İstanbul'daki işlerini güçlerini geride bırakıp, Yalıkavak'ta kendi zevklerini, yemeklerini, heyecanlarını paylaşıp Bilbo ismli bir Cafe ve Bistro açmışlar.

Ben önlerinden tesadüfenn geçerken dışarı keyifle süzülen Stephen Stills'in müziğini duyup Bilbo'yu farkettim.

Eğer bir yerde böyle bir müzik çalıyorsa içeride de mutlaka güzel bir şeyler vardır deyip bir kahve içmeyi planladım...

Beş dakikalık uğramam 2 saatlik koyu müzik sohbetlerine vardı... Hani insanın içi ısınır ya öyle bir duyguyla Bilbo'dan ayrıldım tekrar gelmek üzere.

Daha çok gençlerin dikkatini çekecek bir yer Bilbo. Sabah kahvaltısıyla açılıyor, Öğle ve akşam servisinde küçük bir menüyle müşterilerini ağırlıyorlar.

Atıştırmalıklar, hamburgerler, mantı, spagettiler, türlü çeşitli salatalar, meze tabakları, peynir tabakları derken bakıyorsunuz ki o küçük sempatik menünün içinden bayağı lezzetli, uygun bütçeli keyifli şeyler çıkıyor...
Sabah kahvaltıyla başlayan macera gece yarısına doğru müziğin daha yoğun olduğu bar havasına dönüyor.

Bilbo, gün ilerledikçe, dostluklarla, müzikle ve ışıkla harmanlanıp müdavimi olunacak bir yer haline geliveriyor.

Müzikler, video gösterileri özenle seçilmiş, Bodrum'da ancak birkaç yerde rastlayacağınız canlı konser kayıtları, genç ve güler yüzler, içinize keyif katacak güzel bir mekan Bilbo... Yalıkavak'a yolunuz düşerse mutlaka uğrayın, hatta yaş günlerinizi, kutlamalarınızı burada yapın... Etkinliklerini paylaştıkları Facebook sayfalarını takip etmeyi ihmal etmeyin...

Bilbo Cafe & Bistro

Çökertme Caddesi, Önal İş Hanı
No: 25/7
Yalıkavak
Rezervasyon: 0541 937 9060

 Bu haber 1267 kez izlenmistir