Nikki Beach Bodrum - Torba

Nikki
Bu haber 2016-08-13 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Nikki Beach Bodrum "Hayatı Kutlamaya" davet ediyor... Nikki Beach Worldwide’ın bir parçası olan Nikki Beach Hotels & Resorts, en yeni tesisi olan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’u açtı. Torba koyunun yakınında, Türk Rivierası’nın tam kalbinde yer alan tesis, markanın portföyüne eklediği üçüncü önemli otel olarak hizmet veriyor.

Denizin kenarında yer alan tesiste, farklı kategoriler ve 7 yatak odalı bir villayı da içeren farklı stillerde 76 adet misafir odası bulunuyor. Nikki Beach Resort & Spa Bodrum misafirlerine, dünyanın en ünlü Beach Club’ı, bölgenin en büyük spa merkezlerinden biri; multimedya özelliklerini taşıyan eğlence sistemleri, kişiye özel aydınlatma seçenekleri, interaktif TV gibi dikkat çekici oda içi özellikler, özel havuzlu süitler ve misafir odaları gibi ayrıcalıklı konaklama seçenekleri ile benzersiz bir eğlence sunuyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, Nikki Beach Wordwide’ın kurucusu ve sahibi Jack Penrod’un vizyonu ile Gökhan Avcıoğlu & GAD tarafından Ege yaşam tarzı temel alınarak tasarlandı.

Çok çeşitli spa terapileri ve spor olanakları, özel yüzer iskeleler ve güneşlenme alanları, ve huzur verici çatı havuzu alanı otelin misafirlerine sunduğu olağanüstü olanaklar arasında öne çıkıyor. Diğer özellikler arasında, en seçkin etkinliklere ev sahipliği yapacak, su elementi ile bütünleşmiş açık bir terasa da sahip, 350 metrekarelik konferans alanı da yer almakta. Nikki Beach Bodrum Restaurant & Beach Club ise benzersiz bir günbatımı manzarası sunan lounge’ının yanı sıra, özel yatlar için bir iskele ve catering hizmeti sunuyor. Otelin yiyecek, içecek hizmeti veren diğer iki mekanı ise, her ikisi de muhteşem Torba Koyu ve Ege Denizi manzarasına sahip, Café Nikki ve nefes kesici manzarası ile Sunset Lounge.Bodrum kasabasına en yakın ve muhteşem koylardan biri olan Torba’ya, havadan Milas Uluslararası Bodrum Havaalanı, denizden Bodrum Limanı ve karadan özel araç veya otobüsle kolayca ulaşım sağlamak mümkün.

Otelin mimarisi, Bodrum’un tarihi mimarisi ile paralel olarak maksimum 2 kat olarak tasarlandı. Otel tesisi, Nikki Beach’in şık görünümünü yansıtan çağdaş elementlere, yerel detaylar ve malzemelerin dokunuşu ile zenginleştirildi. Odalar ve villalar, bölgenin karakteristiğinin temel unsurları arasında en baskını olan ve hem Nikki Beach’in hem de Bodrum yöresinin imzası olan beyaz renklerle döşendi.

Otelin sunduğu üst düzey mekanlar ve olanaklar, markanın dünya çapında imzası olan şık ve çağdaş görünümü ve benzersiz hizmet anlayışını yansıtıyor.

Torba Mh., Kaynar Cd. No:15, Bodrum
Rezervasyon: (0252) 211 2700

 Bu haber 842 kez izlenmistir