Triple-Ace Colours in Jazz konseri 7 Mart'ta Herodot Kültür Merkezi'nde. 20:30'da başlayacak konser ücretsiz ve halka açık.

Triple-Ace
Bu haber 2017-03-03 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

7-21 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Bodrum'da Avusturya Günleri etkinlikleri kapsamında 7 Mart tarihinde Heradot Kültür Merkezi'nde halka açık ve ücretsiz olarak düzenlenecek Triple Ace-Colours in Jazz konseri ile başlayacak.

Bodrum Ticaret Odası (BODTO), Bodrum Belediyesi ve Avusturya Kültür Ofisi işbirliğiyle Baki Bilgili'nin koordinasyonunda düzenlenen 'Bodrum'da Avusturya Günleri' kapsamında 7 Mart 2017 Salı günü saat 20.30'da, Herodot Kültür Merkezi'nde Triple Ace- Colours in Jazz Caz Konseri düzenlenecek.

Grup Türkiye'den önce Amerika, Cuba, İsrail, Vietnam, Tayland, Endonezya, Rusya, Moğolistan, Meksika, Tunus, Ukranya ve Güney Afrika'daki festivallerde sahne aldı. Klavyede Oliver Kent, Langthaler ve bateride Dusan Novakos'un yer aldığı üçlü Viyana'nın en ünlü caz kulüplerinde çaldı.

Etkinlik, 15 Mart 2017 Çarşamba günü saat 13.00'de Ars Electronica Animasyon Filmleri, aynı gün saat 20.00'de Tricky Women Avusturyalı Kadın Yönetmenler Animasyon Filmleri ile devam edecek ve 21 Mart 2017 Salı günü saat 20.30'da Cobario Dünya Müziği Konseri ile sona erecek.

 Bu haber 650 kez izlenmistir