Minör Restaurant'ta bu gece Latin Müzik ve Dans var! 19 Ağustos Cumartesi

Aslında
Bu haber 2017-08-19 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Aslında Minör'de her gece ayrı müzik, her gece ayrı eğlence var. Kelime anlamıyla küçük, müzikal anlamda duygusal bir dizi ifade eden Minör’de dört konu her zaman majör: Müzik kalitesi, yemeklerin lezzeti, güler yüzlü hizmet ve tevazu.

Yalıkavak merkezinin yanı başında, Marina'ya giden yolun üzerinde kulağınıza jazz, blues nağmeleri gelecek, yaklaştığınızda belki de tüm müşterilerin eşleriyle dans ettiklerini görecek, şaşıracaksınız.

Garsonlar ellerinde başka restoranda bulamayacağınız Suriye, Tunus, Girit kökenli mezelerini, Balıkesir’den, Susurluk’tan getirtilen 15’ten fazla Bonfile çeşidini, Kişnişli Sebze Köftesi, Levrek Carpaccio gibi çok özgün yemekleri taşıyor olacaklar.

Müzikle iç içe geçmiş bu lezzetleri görünce ve tadınca bir kez daha şaşıracaksınız.

Çünkü 2011 yılından bu yana Minör Restaurant’ı tarif edecek en doğru kelime bu: ‘Şaşırtıcı’

Yemeklere sos olarak Jazz katılan, her yeni gelen müşterinin doğrudan ‘Minör ailesine’ dahil olduğu, yemek sonrası rehavetin Latin danslarıyla atıldığı bir ‘Melodili Lokanta’dır burası.

Zaten fark edeceksiniz ki, burada herkes birbiriyle dost, birbiriyle samimi... Minör'ün sahipleri Anıl Şahin-Kıvanç Someren çifti, o kadar pozitif ve samimiler ki, bu mekanlarına olduğu gibi size de hemen yansıyacak, siz de hemen bu samimiyetin bir parçası olacaksınız.

Kelime anlamıyla küçük, müzikal anlamda duygusal bir dizi ifade eden Minör’de dört konu her zaman majör’dür:
Müzik kalitesi, yemeklerin lezzeti, güler yüzlü hizmet ve tevazu.

Mutfak şefinden, servis personeline yıllardır değişmeyen kadrosu da Minör standartlarının sürekliliğinin sigortasıdır. Mekânın müdavimleri bu kadroyla çoktan ‘aile gibi’ olmuşlardır.

Birbirinden yetenekli 12 ayrı müzisyen yaz-kış sizlere yarımadanın en iddialı müziklerini sunarken, vokaliyle büyüleyen Kıvanç Someren mezelerdeki lezzetin de yaratıcısıdır. Anıl Şahin, piyano soloları arasında sizlere servis yapar, mutfak şefinin özel yemeklerini size fısıldar.

Işletmeciler size bu müzik ziyafetini bazen üstündeki önlükleri bile çıkartmaya fırsat bulamadan sunarlar, çünkü müzik burada bir kenardaki dekor değil, enfes bir yemeğin, dostluğun, zerafetin bütünleyenidir.

Yazın her gün özel müzikler yapılan Minör'de yaz aylarında Müzik akışı şöyledir: Pazartesi: Jazz & Türkçe Şarkılar Salı ve Cuma: Latin & Dance Çarşamba ve Cumartesi: Flamenco & Latin Pazar: JAZZ & BLUES

Not: Rezervasyon –özellikle de yaz sezonunda- şiddetle tavsiye edilir.Çökertme Cad. No:17

Yalıkavak, Muğla, Turkey

Tel: (0252) 385 38 63


www.minorrestaurant.com


 Bu haber 248 kez izlenmistir