Melis Dağ 21 Eylül'de Mandalin'de

Bodrum'un
Bu haber 2017-09-15 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bodrum'un sadece yazın değil kış sezonunda da gözde olan mekânı Mandalin 22 Eylül gecesi sahnesinde Melis Dağ'ı ağırlıyor.


Melis Dağ hakkında..

1986 yılında Istanbul'da doğdu. İlkokul ve ortaokul döneminde çeşitli kurslarda şan ve solfej eğitimi aldı ve çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yapıp yetenek yarışmalarında şarkılar söyleyip dereceler aldı.

O dönemde TEMA vakfının düzenlediği 'Bir Fidan Sizden,Bin Şarkı Bizden' isimli, 10 pop sanatçısının katıldığı turnede ilk olarak Antalya-Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı.

1999 senesinde TGRT'de yayınlanan The Best of Kids 99 adlı güzellik ve yetenek yarışmasında birincilik ödülü aldı.

1 yıl Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi, müzik bölümünde okudu.Sonrasında lise hayatını resim bölümünde devam ettirip bu dönem bir çok grupla çeşitli bar ve cafelerde sahne almaya başladı.

Sonrasında konservatuar sınavlarını kazanıp Müjdat Gezen Konservatuarı - Hafif Batı Müziği bölümününde egitim hayatini bitirdi. Bu dönemlerde Nilüfer, İskender Paydaş, Badem, Mirkelam, Deniz Seki, Zeynep Dizdar, Pınar Aylin, Yılmaz Kömürcü, Grup Lokomotif gibi isimlerle aynı sahnelerde bulundu ve albumlerinde back vokalleriyle eşlik etti.

 Bu haber 204 kez izlenmistir