Le Cafe Restaurant -Yalıkavak

Le
Bu haber 2017-10-07 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Le Cafe, özellikle Yalıkavak çevresindeki site sakinlerinin yakınen tanıdığı ve rağbet ettiği şirin bir Yalıkavak deniz kıyısı restoranıdır.

Deniz kıyısına dizili masalarında, Yalıkavak’ın günbatımına karşı balık ve deniz ürünleri nin yemenin keyfine varacağınız, sahibi Hint asıllı Davendra Naidoo ve eşi Hayriye ile özdeşleşmiş bu mekânda özellikle “Kalamar Tava” ve “Ahtapot Kavurma” revaçta.

Sabahları serpme Köy Kahvaltısı servisi de yapılan Le Cafe, Yalıkavak’ta oturan site sakinleri yıllardır mekânın müdavimi olnuş, burayı keşfeden ve her yıl Yalıkavak’ı ziyaret eden turistlerin uğrak yeri olmuştur.

Le Cafe’de Balık ve Deniz mahsulleri yanında Akdeniz Mutfağı’ından seçme güveçler, salatalar, pizzalar, deniz mahsullü risottalar, pastalar başarıyla sunulmakta...

“Türk Mezeleri” yanında menüye serpiştirilmiş ve başka yerde rastlayamayacağınız güzel sürprizler, spesiyal tadlar ilginizi çekecektir.

Yalıkavak’taysanız, mutlaka gün batımından önce gidin Le Cafe’ye ve burada güneşin batışını Davendra’nın güzel menüsünden seçeceğiniz lezzetli yemekleri tadarak gerçekleştirin.

Yalıkavak’ta yemek yemek ve gün batımı sizin için gerçek bir ritüele dönüşsün Le Cafe’de.
Le Cafe Restaurant
Iskele Caddesi Yalikavak Bodrum

Tel: +90 252 385 53 05
info@lecafebodrum.com


www.lecafebodrum.com


 Bu haber 261 kez izlenmistir