Melis Dağ 29 Kasım Çarşamba Gecesi Mandalin'de

Bodrum'un
Bu haber 2017-11-27 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Bodrum'un sadece yazın değil kış sezonunda da gözde olan mekânı Mandalin, 29 Kasım Çarşamba gecesi sahnesinde Melis Dağ'ı ağırlıyor.


Melis Dağ hakkında..

1986 yılında Istanbul'da doğdu. İlkokul ve ortaokul döneminde çeşitli kurslarda şan ve solfej eğitimi aldı ve çeşitli televizyon programlarında sunuculuk yapıp yetenek yarışmalarında şarkılar söyleyip dereceler aldı.

O dönemde TEMA vakfının düzenlediği 'Bir Fidan Sizden,Bin Şarkı Bizden' isimli, 10 pop sanatçısının katıldığı turnede ilk olarak Antalya-Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıktı.

1999 senesinde TGRT'de yayınlanan The Best of Kids 99 adlı güzellik ve yetenek yarışmasında birincilik ödülü aldı.

1 yıl Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi, müzik bölümünde okudu.Sonrasında lise hayatını resim bölümünde devam ettirip bu dönem bir çok grupla çeşitli bar ve cafelerde sahne almaya başladı.

Sonrasında konservatuar sınavlarını kazanıp Müjdat Gezen Konservatuarı - Hafif Batı Müziği bölümününde egitim hayatini bitirdi. Bu dönemlerde Nilüfer, İskender Paydaş, Badem, Mirkelam, Deniz Seki, Zeynep Dizdar, Pınar Aylin, Yılmaz Kömürcü, Grup Lokomotif gibi isimlerle aynı sahnelerde bulundu ve albumlerinde back vokalleriyle eşlik etti.Mandalin Bodrum
Çarşı Mah. Dr.Alim Bey Cad. 1025.Sok
Bodrum

Rezervasyon için;
Tel: 0549 226 4848 Bu haber 106 kez izlenmistir