Bir Delinin Hatıra Defteri 7 Aralık'ta Oasis AVM Nurol Kültür Merkezi'nde

Nikolay
Bu haber 2017-11-25 tarihinde Bodrumlife tarafından yayınlanmıştır.

Tiyatro Siyahbeyaz'ın hazırlayıp sahneye koyduğu "Bir Delinin Hatıra Defteri" adlı tiyatro oyunu 7 Aralık Perşembe günü Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezi'nde saat 20:30'da Bodrumlu izleyicileriyle buluşacak.

Toplu satış ve bilgi için iletişim
Tel: 0551 986 75 25

Biletler oyun gününe kadar Biletix'te ve satış noktalarında (OASİS KANZ - İMGE KİTABEVİ), oyun günü ise Tiyatro Gişesi'nde satılacaktır.

Bilet Satış Noktaları ve fiyat bilgileri;
Bilet fiyatı kişi başı 30 TL olup, 2 ve üzeri alımlarda 25 TL dir.

BODRUM bilet satış noktası: OASİS KANZ - İMGE KİTABEVİ(OASİS)


Oyun hakkında..

Nikolay Vesilyeviç Gogol'un muhteşem eserini bir de tiyatro siyah beyaz'ın yorumu, Alparslan Mehmet Bıyık'ın performansı ile izleyin.

Oyun, çevresinde sürekli aşağılanıp alay edilen sıradan bir devlet memurunun platonik aşkı olan burjuva kızının bir asilzadeyi sevdiğini öğrenmesiyle yıkılması ve hedef değiştiren hayallerinin, soylu bir beyzade, kral olmaya yönelmesi ve sonuçta delirerek “İspanya Kralı” olmuş bir halde, akıl hastanesine kapatılmasını konu alıyor.

Oyun, ast-üst ilişkileri çerçevesinde, sınıf çatışması yaşayan ve daracık bir alana sıkışmış, sevimli bir yedinci derece memurun hikayesidir. Oyunumuzun karakteri Aksenti Ivanoviç Poprişçin kimi zaman eğlenceli, kimi zaman da seyircinin gözlerinin içine bakarken "Sizin benden farkınız nedir?" sorusunu dramatik bir yapı içerisinde izlettirmektedir.

 Bu haber 293 kez izlenmistir