El Vino

single post img

El Vino Hotel kapalı kapılar ardında büyülü, yemyeşil bir başka dünya adeta…Sahipleri “Bu sene daha yeşiliz..” diye seviniyorlar… İnternet’in en acımasız eleştiri odağı Trip Advisor’dan  en başarılı eleştirileri alan ve ödüllendirilen  olağanüstü güzel bir Bodrum oteli… Bodrum oteli lafı gelişigüzel kullanılmış bir sözcük değil… Şehre yakınlığı, begonvilleri, panoramik kale manzaralı iç mekanları, kayrak taşı döşeli havuzu ile Bodrum’a gelindiğinde size Bodrum’u yaşatacak  güzel mi güzel bir Otel, El Vino…

El Vino’nun her bir köşesi ince bir zevkle yaratılmış… Odaları, bahçe içindeki köşeleri, restoranı, terası, havuzu…Havuz kenarında harika bir açık büfe kahvaltı, ardından açık hava jakuzisinin keyfi. Yorgunluğunuzu  giderecek bir masaj  ya da Spor yaşamınızdan uzak kalmamak için fitness center, Odanızdan çıkmadan, suitlerde bulunan kitchenette’ler sayesinde kendinize atıştıracak bir şeyler hazırlamak  sizi bu otele çekecek ayrıntılardan yalnızca birkaçı....  Bodrum’un kalbinde bir yer” dediğimizde çarşıya, Bodrum’un meşhur eğlence yerlerine, restoranlara, denizciler kahvesine yürüyerek birkaç dakikada ulaşabileceğinizi anlamalısınız. Bodrum’un yaz kış açık olan bu seçkin mekânının tatilinizi bir ayrıcalığa dönüştüreceğinden hiç kuşkumuz yok!       
Etkileyici bir  Bodrum manzarasına sahip El Vino Restaurant ise vazgeçilmez Akdeniz mutfağından hazırlanmış yemekleri yanında servis edilen kendi özel üretimleri olan H&G şaraplarıyla, atmosferi  kadar lezzetleriyle de iddialı bir mekân. Birbirinden ilginç ve özel yemeklerle süslenmiş El Vino mutfağının en ilgi çekici yanı deniz ürünleri. Kendi tarzlarında hazırladıkları ve misafirlerinin hiç vazgeçemediği “balık beyti”nin tadına mutlaka bakın. Bir de asma yaprağında enginar dolmasını öneririz. Tabii sonra da enfes bir tatlı olarak limon parfe.   El Vino Restaurant’ın eşinizle  ya da sevgilinizle şarabınızı yudumlarken güzel vakit geçirmek için benzersiz bir yer.

Unutmadan, hatırlatmakta fayda var, restoran yalnızca yazın değil, kışın da hizmet vermekte. El Vino Hotel ve  Restauruant ‘dan Bodrum’un eğlencesine  ve alışveriş merkezine ulaşmak  yalnız birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde. 

Okumakta olduğunuz Nereye Gidilir dergimizin kapağının da El Vino Hotel’in resimleriyle hazırlandığını belirtmek isteriz..


 Bu haber 28047 kez izlenmistir

70