Divan Bodrum

single post img

Divan Bodrum, rahatlatan bir konfor ve gerçek bir huzur arayanlar için “çölde bir vaha” yaratmak hedefiyle tasarlanmış.  Cennetin en mükemmel köşesine kurulan bir butik otel olarak Condé Nast tarafından “Avrupa ve Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” seçilen Divan Bodrum’un en büyük özelliği, lüks ve sadeliği bir arada yaşatarak her bir misafirinin konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar sunabilmesi.

Konumu itibariyle Bodrum yarımadasındaki tarihi yerlere kolayca ulaşabilmenizi de sağlayan Divan Bodrum, aynı zamanda, Iassos’un antik kenti Karya, Mozole, St. Peter Kalesi ve daha nice tarihi mekanı gezmek isteyen tarih meraklıları için mükemmel. Divan Bodrum’da bir akşam yemeği, usta şeflerimizin taze yerel malzemeler ve deniz ürünleri yanı sıra yılların tecrübesini de kullanarak hazırladıkları benzersiz Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli örnekleri ile daha da unutulmaz.

Condé Nast tarafından “Avrupa ve Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” seçilen Divan Bodrum, cennetin en muhteşem köşesinde, Bodrum yarımadasında Akdeniz ve Ege’nin kucaklaştığı yer olan Göltürkbükü’nde konuşlanmıştır. Milas-Bodrum Havaalanından yarım saatten daha az bir mesafede olan Divan Bodrum, alış-veriş ve eğlence merkezleri ile Bodrum Marina’nın bulunduğu şehir merkezine de sadece 10 dakikalık uzaklıkta.


 


 Bu haber 26227 kez izlenmistir

70