Chinese Inn Midtown

single post img

 Açılışından bugüne geçen 9 yıllık bir zamanda gerek orijinal Çinli ustalarının cezbeden lezzet harikası yemekleri, gerekse değişmeksizin sürekli çalışan güler yüzlü personeliyle Chinese Inn, Bodrum’un en seçkin mekânlarından biridir.

 
Bu yıl Midtown AVM’de açtıkları yeni ve şık şubeleriyle mekân sayısının ikiye çıkaran Chineese Inn Midtown AVM’de de aynı lezzetleri makul fiyatlara sunuyor.
 
Mutfak ve oturma grupları çok iyi tasarlanmış bir konseptte, mekân iç açıcı ve rahatlatan bir dekorasyona sahip. 2003 yılında açılan Chiness Inn, aşçısından dekorasyonuna özgün bir Çin Restoranı ve Bodrum'da ayrı bir yeri var.
 
Açıldığından bugüne uygun fiyatlarıyla gruplara, çiftlere kısacası herkese uyabilecek çeşit çeşit set menüleriyle oldukça rağbet gören bir yer. Burada hafif bir jülyen sebze çorbasıyla yemeğinize başlayıp arkasından buharda Çin mantısı alabilirsiniz.
 
Pekin ördeğini aperatifiniz veya ana yemeğiniz olarak sipariş edebilir ve bir kadeh hafif kırmızı şarapla yemeğinizi
süsleyebilirsiniz. Her çeşit Çin tatlısını alabileceğiniz Chinese Inn’den bir kızarmış dondurma yemeden ayrılırsanız gözünüz arkada kalacaktır.
 
Chinese Inn’de yılın 12 ayı pazar hariç her gün öğle yemeği olarak sadece 18,5 TL.ya 15 farklı ürünle açık büfe Çin yemeği sunuluyor. 


 Bu haber 2716 kez izlenmistir

70