MuArt Cafe Restaurant

single post img

Mu’Art  tertemiz ve kristal bir denizin sahilinde, genç-yaşlı herkesin keyif alacağı bir yer. Her şeyi inceden inceye düşünen ve bu işi misafirperverlik kültürümüzün bir parçası olarak gören Ayşe-Orhan İşbir çifti burada hemen fark edilen bir tarz oluşturmuş.
 
Mu'Art'ta gün saat 10:00'da kahvaltıyla başlıyor. Saat 13:30'a kadar süren serpme kahvaltıdaki en küçük detaylar özenle düşünülmüş ve seçilmiş fakat özellikle ev yapımı reçelleriyle zeytinleri çokmethediliyor. Gül reçeli herkesin favorisi!
 
Gün boyunca yemeğiniz veya içecekleriniz dilerseniz masanıza dilerseniz plajda şezlongunuza servis yapılıyor. Yemeklerde Birgi'den getirilen özel zeytinyağını kullanıyorlar. Et ve balık ürünlerini, salata çeşitlerini, Mu'Art'a has farklı sunumlarıyla çok beğeneceksiniz!
 
Bizim favorimiz Bademli Pilav'la sunulan Beylerbeyi İncik Kebabı. Akşam üzeri ve sıcak yaz gecelerinde kokteyllerin ayrı bir yeri var. 

Mu'Art'ta serinletici ve taze tadıyla en çok S.M.U.R.F adlı kokteyl tercih ediliyor.

Bir gelen bir daha geldiği için Mu'Art'ın müdavim sayısı tesadüfen gelenlerden daha fazla. Müdavimlerin Mu'Art'ı bir kulüp haline getirdiklerini bile söyleyebiliriz; Dans eden, sirtaki yapan, hobilerini paylaşan, kültür ve sanat toplantılarıyla renklenen canlı bir kulüp...
 
Mekân sık sık doğum günlerine, düğünlere, kutlamalara ve özel partilere ev sahipliği yapıyor. Mu'Art'ta geçen yıl ve bu yıl gerçekleşen Akustik Caz Konserleri mekânın kalplerdeki yerini iyice pekiştirdi.

Bu yılın vazgeçilmezi ise her cuma gecesi bir zamanlar ülkemizde kalplerde iz bırakan sanatçı Selçuk Alagöz ile yaşanan nostaljik ve eğlenceli, bol neşeli akşamlar!
 
Tüm bunlar bir yana, dantel masa örtüleriyle beyaz peçeteleri, özel tasarım objelerle süslenmiş dekorasyonu bir yana! Burada kendinizi gerçekten özel hissedersiniz.
 

 

 


 Bu haber 3024 kez izlenmistir

70