Mangalcı Restaurant

single post img

Bodrum'un yeşil ve ormanlık bölgesi Kızılağaç'ta sekiz yıldır hizmet vermekte olan Mangalcı Restaurant kendini Bodrumlulara sevdirmiş özellikle aileler ve sakin huzurlu bir ortamda yemek yemek, keyifli zamanlar geçirmek için bulunmaz bir ortam.

 Mangalınız yanı başınızda, mis gibi et kokuları dört yanınızda, aileniz ve sevdiklerinizle baş başa. 2,5 Dönümlük yeşil alan içerisinde, yemyeşil bir doğada, lezzet odaklı bir mangal restoranı Mangalcı.

Henüz keşfetmediyseniz ailenizle birlikte şehrin kalabalığından uzakta, otopark, vasıta sorunu olmadan  çocuğunuzu oyun alanında güvenle eğlendirebileceğiniz Mangalcı, Kızılağaç yolu üzerinde sizi bekliyor...
 
Mangalcı, deneyimli aşçılar ve servis elemanları,turizm sektöründen gelen profesyonel bir yönetim  anlayışı sayesinde konuklarına güler yüzlü ve keyifli bir hizmet vaat ediyor.
 
Serpme köy kahvaltısı ile sabahları başlayan servis, yöresel mezeler  ve özenle seçilmiş etlerle mangalın başında aileniz ile birlikte güzel vakitler geçirebileceğiniz, deniz kıyılarına alternatif olarak kır yaşamını sevenlere tavsiye
 edeceğimiz, giderek kalabalıklaşan Bodrum'da bir kaçış noktası, nefes alınabilecek bir mekân Mangalcı Restaurant.


 Bu haber 2642 kez izlenmistir

70