Sünger Pizza Turgutreis

single post img

Sünger Pizza Turgutreis, Bodrum'daki meşhur Sünger Pizza'nın kardeşi.  2007 yılında açılan bu ikinci şube Sünger Pizza'nın bünyesinde 24 yıldır bulunan Özcan Turgut tarafından yönetiliyor. Birebir firmanın geleneklerini Turgutreis'te de sürdüren mekân'da alıştığımız lezzetleri aynen bulabiliriz.
 
Turgutreis D-Marin karşısındaki Sünger Pizza'da yılların getirdiği ve hiç değişmeyen iki şey çok önemli lezzet ve fiyat. Değişmeyen kalitede servis ve makul fiyatlarıyla bu mekân müdavimi müşterileriyle de fark yaratıyor.
 Sünger Pizza Turgutreis'te de akla ilk gelen Pizzalar.. 'En iyi pizza nerededir ' diye sorulduğunda yıllardır 'Sünger Pizza' diye cevap alınır.
 
İnce uzun kesilmiş bonfile parçaları ve çıtır kibrit patatesleriyle Çökertme Kebabı en sevilen yemeklerinden.
Bodrum'u anımsatan ismiyle de gelenlerin mutlaka tatmak istedikleri bir lezzet Çökertme Kebabı...
   Bu yıl Spaghetti'lerde çeşitler artmışgörülüyor... Sabahları Köy Kahvaltısıyla başlayan servis gece 12'ye kadar devam ediyor. Öğlenleri özellikle çalışan kesim için fiks menü uygulaması hayli başarılı ve müdavimi oldukça fazla. Ancak öğlenleri de alakart menü uygulaması mevcut...
 
Terasından Turgutreis D-Marin'in güzel deniz manzarası ve günbatımı izlenebiliyor... Özellikle yaz aylarında rağbet oldukça fazla. Bu yüzden önceden rezervasyon yapmanız önerilir...
 


 Bu haber 4948 kez izlenmistir

70