Vira's A La Carte

single post img

Ortakent sahilinin en canlı ve en renkli mekânlarından biridir Vira’s À la carte. Vira’s Otel bünyesinde 14 yıldır Mustafa & Victoria Özçetin çiftinin işletmekte olduğu, Vira’s À la carte’ın hizmet kalitesi sunulan ürünleri ile yerli yabancı herkesin takdirini toplamış sahilde hemen farkedilen bir mekân.
 
Geniş sahilinde pırıl pırıl denizinde çocuk, genç, yaşlı herkesin doya doya gününü geçirdiği özel bir mekân.  Öğlenleri restorantta zeytin yağlılar, kahvaltı çeşitleri, salatalar, ızgaralar ve gerçek odun fırınında pide, pizza, lahmacun en beğenilenleri.
 
 Akşam saatlerinden itibaren Vira’s ta, masa örtüleri personelin kıyafetleri, akşam À la carte menüsü ve sıcak atmosferi ile bambaşka bir yer oluveriyor. Zengin bir şarap menüsü, et ve balık ağırlıklı, Türk ve dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetlerle dolu zengin bir menü.
Özellikle füme somon balığı köftesi güzel bir başlangıç. Ana yemeklerde kömür ızgarada yapılmış biber soslu bonfile bizim favorilerimiz arasında.
 
Vira’s A’lacarte restorantta haftada 3 gün yapılan müzikli gecelerde Can & Serkan- cello, gitar ve perküsyon ile Latin gecelerinde, bir başka gece ise Hürşit ve Dicle Yenigün gibi sürpriz sanatçılar sahne alabiliyor. Özellikle bu gecelerde rezervasyon yapılması gerekiyor.
 
Vira’s À la carte yaz kış açık. Kahvaltılar, grup yemekleri, özel geceler davetler, Christmas yemeği, yılbaşı gecesi için 100 kişilik kapalı restorantı her zaman faal durumda. Ayrıca Digitürk, D-Smart ve Sky’dan yapılan maç yayınlarını da büyük ekranda Vira’s ta izleyebilirsiniz.
 
 

 


 Bu haber 2124 kez izlenmistir

70