The Agency Bistro & Lounge

single post img

Bülent Ilgaz, Cem-Cenk Önal ortaklığında Yalıkavak Palmarina'da hizmete giren, açıldığı günden bu yana hayran kitlesi tarafından büyük ilgi gören The Agency, hiçbir yerde duyamayacağınız müzikleri, birbirinden lezzetli ve farklı menü alternatifleri, şıklıkla bütünleşen eğlencesi ve Yalıkavak Palmarina'nin muhteşem atmosferiyle bir arada sunuyor!

Bodrum'da bambaşka bir heyecan! Bodrum'un tüm renklerini, enerjisini ve keyfini içinde barındıran ve bistro&lounge olarak hizmet veren The Agency, Yalıkavak Palmarina'da yepyeni bir dinamizm katıyor. The Agency'de ana konseptte dünya mutfağı ile hizmet veriyor. Mekânda özel malzemelerle yapılan Yufkada Karides, Vejeteryan Carpaccio, Avacado Karides Bruscetta mekânın en iddialı yemekleri arasında yer alıyor.

Bu leziz yemeklere ise; Fransız, İtalyan, Arjantin, Güney Afrika ve Avustralya şaraplarının yanı sıra Türk şarapları eşlik ediyor. Hem keyif hem eğlence bir arada!

The Agency müzik Koordinatörlüğünü üstlenen Kürşat Başar mekâna farklı duruşuyla yeni bir enerji katıyor. The Agency farklı konseptlerine ve atmosferine uygun şekilde, özenle seçilmiş müzikler kahvaltıdan geceye kadar konuklara keyifli dakikalar vaat ediyor.

Aynı zamanda haftanın belirli günlerinde yapılan canlı müzik performansları ile misafirleri büyülüyor. Şık dekorasyonu, farklı tarzı, sıcak atmosferi ve her zevke hitap eden lezzetleri ile The Agency sevdiklerinizle yenilecek yemeklerinizin gözde adresi olacak!


 Bu haber 2258 kez izlenmistir

70