Kefi Beach Restaurants and Suits

single post img

İşletmeciliğini Bodrumlu ARAS ailesinden Ahmet ARAS'ın yürüttüğü Kefi, denizle iç içe konumu, yaz kış açık restoranı, oteli ve yazın her akşam, kışın haftada bir kaç kez olmak üzere yemek eşliğinde icra edilen canlı müzik performanslarıyla Bodrum'un tadını çıkarmak, eğlenmek ve rahatlamak için doğru bir adres..

Bodrum Ortakent-Yahşi sahilinde yer alan Kefi, 2013 yaz sezonunda açılmış ve 100 metre uzunluğunda kumsalı, 1000 metrekare güneşlenme ve organizasyon amaçlı doğal çim alanı, 150 kişilik kapalı ve açık restoranı, 2 junior suit ve 8 standart odası, 200 araçlık otoparkı, yelken ve su sporları kulübüyle aradan geçen 4 yıl boyunca Bodrum'un aranılır bir mekânı olmuştur.

Kefi'nin mönüsü misafirlerinin talepleri doğrultusunda şekillenmiş. Zengin yöresel meze çeşitleri, kalamar, ahtapot, karides, günlük deniz balıkları, Bodrum'un geleneksel kebabı çökertme, ızgara bonfile, sac kavurma, makarna ve mantı gibi Ege ve Akdeniz mutfağının birbirinden özgün lezzetlerini içeriyor.

Kefi, kahvaltıya ayrı bir önem veriyor. Tamamı yerel üreticilerden temin edilen peynir, zeytin, tereyağı, bal, ev yapımı organik reçeller gibi bir çok çeşidi içinde barındıran Kefi'nin serpme kahvaltısına fırında pişen sıcacık ekmekler, çıtır çıtır simitler, Ortakent Yahşi'nin mandalina bahçelerinden toplanmış ve taze sıkılmış portakal suyu, sahanda yumurtalar ve omletler eşlik ediyor.

Kefi özel günleriniz, toplantı ve kutlamalarınız için çok uygun. Denizin hemen yanında, bu kadar geniş bir alana ve olanağa sahip çok az yer var Bodrum'da.

Kefi, sosyal sorumluluk projelerinde de Ortakent-Yahşi sahilinde başı çeken bir işletme. "Yahşi Festivali", "Bodrum Caz Festivali" gibi projelerde önde yer alarak Yahşi sahilinin tanıtılmasına ve ön plana çıkmasına hizmet etmektedir.

Kefi doğum günü, nişan, düğün ve gurup yemekleri için uygun fiyat ve kalite dengesiyle ideal bir mekân. Sloganları "Keyfinize Kefi katın..."


 Bu haber 1427 kez izlenmistir

70