ENGLISH PAGES BODRUM'UN SEÇKİN OTELLERİNE REZERVASYON YAPIN BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİNİ ZİYARET EDİN BİZE ULAŞIN ANA SAYFA

Otel Ara

Check-in tarihi

calendar

Check-out tarihi

calendar
Yalıkavak Otelleri
Yalı Otelleri
Turgutreis Otelleri
Torba Otelleri
Ortakent Otelleri
Kadıkalesi Otelleri
İçmeler Otelleri
Güvercinlik Otelleri
Gündoğan Otelleri
Gümüşlük Otelleri
Gümbet Otelleri
Göltürkbükü Otelleri
Bodrum Otelleri
Bitez Otelleri
Akyarlar Otelleri

English Pages
Club Hotel Zemda Otel

Bodrum yarımadasının en güzel ve en iyi korunmuş beldesi Gümüşlük'teki Club Hotel Zemda,Gümüşlük'te sağda yemyeşil ağaçlar ve çiçekler içerisinde gözlerden uzak ancak dinamik, enerjisi bol bir tesis.

Denize sıfır konumuyla, rüzgâra ve karşı eşsiz manzaralar sunan Club Hotel Zemda özellikle deniz sporlarına verdiği ağırlıkla hayli geniş bir kitlenin beğenisini kazanmış.

Club Hotel Zemda sahip olduğu yelken kulübünde dört dalda çalışmalar yapmakta; katamaran,rüzgâr sörfü, optimist ve deniz kanosu. Bir yandan tatilinizi bu güzel atmosferde geçirirken diğer yandan kulüpte tecrübeli antrenör ve eğitmenlerden seviyenize uygun malzeme ile gerekli dersleri alabilirsiniz. Sunulan haftalık programlara katılıp, 5 günlük eğitim alarak seçtiğiniz dalda iyi bir gelişme gösterebilir ya da, daha kısa süreler için, 2 - 3 seans ders alabilir veya seviyeniz yeterli ise malzeme kiralayabilirsiniz.

Yıllardır müzikle de iç içe Club Hotel Zemda. Bu yıl Akustik Jazz Günleri Temmuz ve Ağustos aylarını kapsayan zengin bir programa sahip. Club Zemda, ancak festivallerde bir araya gelebilecek Jehan Barbur ,Ülkü Aybala Sunat, Çağrı Sertel, Birsen Tezer, Ece Göksu feat Çağrı Sertel, Sibel Köse, Çiğdem Erken feat. Bilal Karaman gibi müzisyenlerden oluşan bir kadro bu yıl Akustik Jazz Günlerinde sahne alacak.

Yeni mekân düzenlemeleri ile daha rahat bir müzik dinleme alanı yaratılan Zemda'da bar, Küba'da dünya şampiyonluğu kazanan Ercan Bektaş'ın maharetleri ellerine teslim edilmiş.

Frozen Güllaç, Safranlı Martini gibi Osmanlı mutfağından esinlenilmiş kokteyller, Bektaş'ın Fusion Bar konseptinin vazgeçilmezleri. Satsumalı vodka ve sakızlı Martini'nin yaratıcısı olan bartender Ercan Bektaş bu yıl 'Safranlı Martini'nin favori olduğunu vurguluyor... Akşam üstleri Happy Hour'lar ile Beach Club bu yıl daha da renkli. İçkilerle sınırlı değil yenilikler.

Yepyeni bir mutfak anlayışı ile restoran, oturma düzeninden yemeklerine kadar gözden geçirilmiş. Mutfak menüsünü ve tasarımını daha önce İstanbul'da Vogue gibi bir çok ünlü restoranda şeflik yapan ünlü Mahir Çelik gerçekleştirmiş, tüm ekibi özel olarak organize etmiş

Club Hotel Zemda
Çayıraltı Mevkii Gümüşlük - Bodrum

 Tel :+90 252 394 31 51
+90 252 394 38 66
info@clubhotelzemda.com
www.clubhotelzemda.com

Bu mekan 3181 kez izlenmiştirDiğer Gümüşlük Otelleri
Gümüşlük
Club Hotel Zemda