ENGLISH PAGES BODRUM'UN SEÇKİN OTELLERİNE REZERVASYON YAPIN BODRUM SUALTI ARKEOLOJİ MÜZESİNİ ZİYARET EDİN BİZE ULAŞIN ANA SAYFA

Otel Ara

Check-in tarihi

calendar

Check-out tarihi

calendar
Yalıkavak Otelleri
Yalı Otelleri
Turgutreis Otelleri
Torba Otelleri
Ortakent Otelleri
Kadıkalesi Otelleri
İçmeler Otelleri
Güvercinlik Otelleri
Gündoğan Otelleri
Gümüşlük Otelleri
Gümbet Otelleri
Göltürkbükü Otelleri
Bodrum Otelleri
Bitez Otelleri
Akyarlar Otelleri

English Pages
Delfi Otel& Spa Otel

Bodrum'un en eski şehiriçi otellerinden Delfi, yerinde duramayan kıpır kıpır bir otel. Her sene bir yenilikle karşımıza çıkan Delfi Otel yörede Spa'sıyla da isim yapmış.
Müdavim sayısının hayli fazla olduğu bu şehir içi oteli geçtiğimiz yıl odalarının büyük bir kısmını baştan aşağı değiştirerek güzel ve alımlı odalara kavuştu.

1989 yılından bu yana hizmet veren Delfi Hotel, Bodrum'un merkezinde mandalina ağaçları içerisinde doğayla iç içe, yılların tecrübesine, hizmet kalitesini de ekleyerek günden güne gelişiyor.
Otelde 3 Palm Suit, 1 Couple Suit, 16 Palm, 21 Cactus, 5 Cactus Family otelin yeni odaları olarak hizmete açık ayrıca 20 Standart oda ve 4 apart misafirlerine hizmet veriyor.
500 kişilik açık, 200 kişilik kapalı restorantı ile düğün, toplantı ve etkinliklere de kolaylıkla cevap veren Delfi Otel bu şık restorantlarında misafirlerine Türk ve İngiliz mutfağının yanı sıra deniz mahsülleri de sunmaktadır.
Yıl boyunca, Tavla Turnuvaları, bisiklet günleri gibi çok çeşitli etkinliği destekleyen ve gerçekleştiren Delfi Otel sosyal yönüyle de dikkatlari çekmektedir.

Delfi Otel& Spa
Bodrum Umurca Mah. Dere Sok. No:57 Bodrum

Tel : +90252 316 40 85
delfi@delfihotel.com
www.delfihotel.com

Bu mekan 3235 kez izlenmiştirDiğer Bodrum Otelleri
Manastır Hotel
The Marmara Otel
Seçkin Konaklar Hotel
Lvzz Hotel
Bodrium Spa & Boutique
Blue Marin
Salmakis Resort & Spa
Ersan Resort & Spa
El Vino Suites &
Grand Yazıcı Boutique
Marina Vista
Delfi Otel& Spa